PDA

View Full Version : Тъпчат ме и ме обиждат постоянно



Moon_Light_Shadow
10-12-2014, 08:16
Здравейте!Предварително се извинявам ,за правописни грешки,от телефон съм.На 12 години съм и всички ми се подиграват.Още в първи клас учителките ми казваха ,че аз не съм за първи,а за втори ,трети,понеже можех да чета гладко ,а вкъщи учех допълнително,помощ от майка ми не ми се налагаше.Във втори клас имаше едни близначки,те настройха всички срещу мен!Казваха,че съм зубарка,тъпачка,кифла,овца и всякакви такива.Започнаха да ме удрят ,бият и прочие,накараха майка им да се ми вика,защото им казах ,че не е сигурно ,че ще играя с тях в междучасието.Направиха си своя групичка и така започна Третата световна война.Аз приятели нямах,защото всички ме бяха обиждали.Понеже съм по-грозна,момчетата ме наричаха свиня ,ку*ва и т.н. Завърших втори клас,но във трети клас дойдоха още едни близнаци.Те са в класа и до днес.Близначките и близнаците(момче и момиче) се обединиха срещу мен.Така започнаха повече и повече обиди.Веднъж както плаках на двора ,дойде едно момиче,също като мен и него са го обиждали,то също беше по-пълно като мен.Така станахме приятелки.Един побойник се опита да ме удари и аз се защитих и той остана със счупена ръка,от тогава се кротнаха малко.Четвърти клас си го преминах отново с обиди,но хубавато беше ,че близначките ги нямаше вече.В края на четвърти се влюбих в едно момче от другия клас.В пети клас обединиха двата класа,нарочно си развалих успеха (за което съжалявам адски много в момента),за да не съм зубарка,но пак бях задръстена,защото момичетата вече не бяха девствени,а аз както казах ,не съм от най-красивите и нямах и гадже.Не носех разголени дрехи и не с гримирах.Също и ме пушех трева и цигари като тях.Поради това ми казваха кифла.Сега съм шести клас и ми се подиграват ,защото очите ми са шарени.Имам и проблем с акнето и ми казват пъпчивка.Станах по-висока,и отслабнах малко.Онова момче ,което харесвам се оказа ,че и той ме харесва.Намерих си още 2 приятелки и един приятел (това момче,за което говорех).Обидите продължават и не спират ,а аз нищо не обиждам,понякога ги затапвам,но не ползвам грозни думи и не показвам среден пръст.Дори енергийни напитки не пия.Още една причина да ми се подиграват.

mimonte2
10-12-2014, 08:37
Чакай, чакай малко. Ти казваш, че: "В пети клас обединиха двата класа,нарочно си развалих успеха (за което съжалявам адски много в момента),за да не съм зубарка,но пак бях задръстена,защото момичетата вече не бяха девствени" В 5-ти клас момичетата вече не са били девствени?! Ти знаеш ли какво означава тази дума? Дано да не съм разбрал правилно.
Освен това, не е трябвало да си разваляш успеха! Това е било голяма грешка и безрасъдна постъпка от твоя страна.

anonymous895156
10-12-2014, 08:49
ку*ва и т.н

:lol:

смени средата и си оправи самочувствието

Moon_Light_Shadow
10-12-2014, 08:49
Знам какво означава да не си девствен(да си правил с*кс) и осъзнанам,че направих голяма грешка като развалих успеха си.

mimonte2
10-12-2014, 09:47
Знам какво означава да не си девствен(да си правил с*кс) и осъзнанам,че направих голяма грешка като развалих успеха си.
И казваш, че момичетата в твоя клас не са били девствени от 5 клас? Сериозна ли си? Че то какъв е този клас?! Пази, Боже!

Moon_Light_Shadow
10-12-2014, 10:29
Сериозна съм те качват свой полу-голи снимки навсякъде!!Една твърди че не е девствена от 3-4 клас тя пуши цигари в голямото междучасие.После аз съм ненормалната...

Fisherman
10-12-2014, 11:02
:lol:

смени средата и си оправи самочувствието

мъдри думи от момче,което прекарва тийн години пред компютъра и никога не е имало приятели

anonymous895156
10-12-2014, 11:06
един капут, моля

dreamwalker
10-12-2014, 14:51
Димитре, имаш очарователна профилна снимка. Фенове на Местан под път и над път.

dominating
10-12-2014, 15:03
Игнориране на тези пачи е най-добрия ти избор. Стягаш се и си учиш във вас :) Няма нищо по-лошо от това да си ПРОСТ ;( Като бях в 5-6 клас и аз гледах топ 2-3 "най-вървежни" момичета от класа и смятах другите за чуми. Обаче какво стана в 11-12 клас? "Чумите" взеха че цъфнаха като февруарски кокичета и получиха доста молитви от моя страна да ми станат дами на бала :) Това дали си хубава/грозна задръстена/не е въпрос на лично мнение. Тяхното очевидно е замъглено от слабото развитие в главите.



Знаеш ли какво е пачавра??? Това е парцал. Парцала в началото не е бил парцал. Бил е ушит да бъде най-модерната и красива дреха, да бъде носена и всички да и се радват. Обаче тази дреха днес я носиш утре я носиш и тя се захабява и и изтича времето. В един момент тя е толкова разкъсана от употреба и толкова остаряла от модата, че единственото нещо за което става е парцал... Така и твоите съученички дето са много модерни и вървежни сега и правят свирки с които се хвалят във ФБ бързо бързо се износват и им изтича славата... Ще станат на 20 и половината град ще ги е минал и никой няма да ги поглежда защото ще го е гнус. Тогава те ще бъдат така любезни да разберат че вече са пачаври.... А ти си учи уроците и леко полеко ще разцъфтиш ;)

mimonte2
10-12-2014, 19:14
Димитре, имаш очарователна профилна снимка. Фенове на Местан под път и над път.
Еее, сега, то има много фенове на ЛютФито, бре! Чувал съм, че от коалиция Бостан се подкрепят взаимно...

prosto_chovek
10-12-2014, 19:39
Не живей живот с цел да се харесаш на другите, а такъв, който да харесва на теб. Щом момчето те харесва, всичко е ок, не е нужно разните простакеши да ти се радват, ама изобщо. Можеш да прегледаш тоя сайт, на моменти е доста мотивиращ - http://www.lifehack.bg/ :)

Moon_Light_Shadow
10-13-2014, 05:47
И казваш, че момичетата в твоя клас не са били девствени от 5 клас? Сериозна ли си? Че то какъв е този клас?! Пази, Боже!

Едната правеше аборт понеже спала със някакъв на 16 ! :-О

lordex
10-13-2014, 10:49
Еми имам много приятели дето са обиколили света и такава простотия като тука няма никъде.
Срам ме.

Тамии ..^^
10-13-2014, 11:33
Виж сега, това са проблеми, които след 5-6 години ще ти се струват изключително тъпи и маловажни на фона на тези, които ще имаш тогава. Можеш да им кажеш, че като са тръгнали да спят с който им падне поне да имат и манталитета на пораснали момичета, а не да ти се подиграват за глупости. Можеш да им кажеш, че може да не си най-красивата или най-известната, но в крайна сметка ти ще си тази, която ще успее и ще бъде някой, а не те, които след няколко години ще ги наричат просто боклуци. Бъди разумна и не се занимавай с такива и най-важното - не падай на тяхното ниво и не ги убиждай с тъпите думи, които те използват. Дръж се на ниво, не им се връзвай и отвръщай възпитано, но самоуверено на убидите им, това ще ги дразни най-много. Спокойно, само гледай да не пропаднеш като тях само и само да да си вървежна и ти.

anonymous895156
10-13-2014, 11:52
а не те, които след няколко години ще ги наричат просто боклуци.

чакай, нали не беше важно дали те Убиждат и как те наричат

Lighting
10-14-2014, 15:25
Като толкова те дразнят смени училището. Не виждам защо ще оставаш, а и ще си спестиш главоболия!!! :)

Light_Dreamer
10-14-2014, 16:24
Здравейте!Предварително се извинявам ,за правописни грешки,от телефон съм.На 12 години съм и всички ми се подиграват.Още в първи клас учителките ми казваха ,че аз не съм за първи,а за втори ,трети,понеже можех да чета гладко ,а вкъщи учех допълнително,помощ от майка ми не ми се налагаше.Във втори клас имаше едни близначки,те настройха всички срещу мен!Казваха,че съм зубарка,тъпачка,кифла,овца и всякакви такива.Започнаха да ме удрят ,бият и прочие,накараха майка им да се ми вика,защото им казах ,че не е сигурно ,че ще играя с тях в междучасието.Направиха си своя групичка и така започна Третата световна война.Аз приятели нямах,защото всички ме бяха обиждали.Понеже съм по-грозна,момчетата ме наричаха свиня ,ку*ва и т.н. Завърших втори клас,но във трети клас дойдоха още едни близнаци.Те са в класа и до днес.Близначките и близнаците(момче и момиче) се обединиха срещу мен.Така започнаха повече и повече обиди.Веднъж както плаках на двора ,дойде едно момиче,също като мен и него са го обиждали,то също беше по-пълно като мен.Така станахме приятелки.Един побойник се опита да ме удари и аз се защитих и той остана със счупена ръка,от тогава се кротнаха малко.Четвърти клас си го преминах отново с обиди,но хубавато беше ,че близначките ги нямаше вече.В края на четвърти се влюбих в едно момче от другия клас.В пети клас обединиха двата класа,нарочно си развалих успеха (за което съжалявам адски много в момента),за да не съм зубарка,но пак бях задръстена,защото момичетата вече не бяха девствени,а аз както казах ,не съм от най-красивите и нямах и гадже.Не носех разголени дрехи и не с гримирах.Също и ме пушех трева и цигари като тях.Поради това ми казваха кифла.Сега съм шести клас и ми се подиграват ,защото очите ми са шарени.Имам и проблем с акнето и ми казват пъпчивка.Станах по-висока,и отслабнах малко.Онова момче ,което харесвам се оказа ,че и той ме харесва.Намерих си още 2 приятелки и един приятел (това момче,за което говорех).Обидите продължават и не спират ,а аз нищо не обиждам,понякога ги затапвам,но не ползвам грозни думи и не показвам среден пръст.Дори енергийни напитки не пия.Още една причина да ми се подиграват.

Хей, Това, че си различна от останалите не е нещо лошо. Това е нещо уникално. Втрещена съм от нещата, които бяха споменати за твоите връстнички, особено това с девствеността и аборта. Ти си от нормалните момичета в тая възраст, които за съжаление вече се срещат все по рядко.

Не се променяй!!!

Lodos
10-14-2014, 17:08
A в всеки клaс винaги имa поне едно дете което го тормозят кaто теб всичко е до хaрaктерa aз в втори клaс се преместих в другaтa пaрaлелкa понеже едно от момичетaтa ме мрaзеше и aз я спуквaх от бой и постоянно си прaвехме мръсно но тя кaто нaкaрa 5 децa от клaсa дa ме пребият се мaхнaх същия ден и в другaтa пaрaлелкa се сприятелих с едно момче и него всички го обиждaхa и биехa a aз го зaщитaвaх но престaнох в 7 клaс зaщото почнaхa и мен дa мрaзят покрaй него и то се рaзболя психически искaше дa се сaмоубие a aз дружaх с нaй голямaтa мъжкaрaнa и побойничкa в дaскaлото и зaтовa никой не ме зaкaчaше зaщото знaехa че съм кaто нея после отидохме почти целия клaс в ново училище и aз и тaм си подържaм репутaция нa момиче което може дa те смaчкa от бой и съм нaй добрaтa по успех в клaсa мaкaр че нaй добрaтa ми приятелкa е кaто теб всички я мрaзели и обиждaли преди но кaто дружи с мен спряхa дa я зaкaчaт и моя съвет е премести се поне в другия клaс и тaм им покaжи че можеш дa се биеш и дa обиждaш и нямa дa те тормозят никогa не съм ги рaзбирaлa тея хорa дето позволявaт дa ги тъпчaт особено кaто познaвaм 2 метрa момчетa a позволявaт нa по мaлки и слaби от тях дa ги бият aз не съм силнa физически но могa дa се бия и зaщитaвaм изобщо не трябвa дa позволявaш нa някой дa те мaчкa и учи aко изкaрaш хубaвa оценкa кaзвaй че просто си имaлa късмет не кaзвaй че по цял ден учиш

Moon_Light_Shadow
10-15-2014, 04:51
Няма друг клас само един клас сме

Moon_Light_Shadow
10-15-2014, 04:55
Смятам ,че няма нужда да сменям училището.Ще ги търпя и от време на време ще и затварям устите.Вчера една добра приятелка си нарани тежко ръката в училище и я водиха да я шият.Те не спряха да се дразнят с нея и с мен викат "Дано пак да и се случи" и т.н. Ужасни са но вече тяхното мнение не ми е критерия.

lisi4ety
10-15-2014, 07:26
Не са девствени от трети-четвърти клас? И една е правила аборт ВЕЧЕ? Извинявай, ама те цикъл нямат още, деца ще правят, айде моля ти се.
Само не мога да разбера защо им е на петокласнички да се хвалят с това...
Нямам думи, какво се случва.. имат нужда от един хубав бой от родителите си. Макар че като знам какви отрепки стават родители...

Moon_Light_Shadow
10-15-2014, 08:45
Ненормални кифли ,ходят с грим чук*т се по тоалетните и вече много готините.

kalina.stoynova
10-15-2014, 09:55
Що не им забийш един шамар . Стряскай ги малко . Кво само ги търпиш. :

marilyn
10-15-2014, 11:32
Помисли си за друго училище. Оправи си успеха, защото няма смисъл да го разваляш заради чуждото мнение. Ако смяташ, че си по-пълна, постарай се да изглеждаш добре. Тренирай нещо, спортувай, не ти трябват диети, а повече движение. Явно, че съученичките ти са някакви утайки, просто не се занимавай с тях. Това дали си хубава, или грозна е въпрос на лична преценка. За някой може да си уникално красива, за друг да не си. А и в тая възраст човек много се променя. Акнето ще си отиде след някоя друга годинка, ще станеш по-женствена.

Аз като бях на твоите години търпях много подигравки, заради това, че носех цайси. Бях зубърка, каква ли не... Е, минаха се няколко години и почнаха да ми обясняват какво ми мислят и колко ми отивало с тия цайси. Трябва просто да си оправиш самочувствието. :)

Moon_Light_Shadow
10-16-2014, 05:41
Що не им забийш един шамар . Стряскай ги малко . Кво само ги търпиш. :
Повярвай ми бих го направила ако ги видя някъде извън даскало.