PDA

View Full Version : помогнете ми да си я върна :(



demona932
10-12-2014, 09:43
Здравейте преди няколко дни приятелката ми ме заряза... чувствам се объркан бяхме заедно цели 3 години а тя ми каза че всичките чувства към мен са и изчезнали. аз бях малко краен с нея едва ли не я държах строго изкъсо едва ли не под ключ. тя ми каза че иска да подържа връзка с мен само като приятели... вчера и бях пратил цветя с картичка тя ми каза че е плакала много е плакала не знам какво да правя как да постъпя аз много я нараних днес аз и писах че и искам да прекратим всякаква връзка с нея а тя ме попита ще си дойдеш ли лятото (защото аз съм в германия) аз и отговори че ще си дойда нямам представа какво да правя дайте ми някакви съвети защото аз я обичам адски много и сам ужасно влюбен в нея ...

per-dead
10-12-2014, 12:00
Отговори ми само как си успявал да я държиш изкъсо и едва ли не под ключ... от Германия?!!

demona932
10-12-2014, 12:10
постояно се сърдех не и давах да излиза с момчета забранявах и да си пише в фб с тях по цял ден си беше в тях заради мен ...

sweetka_96
10-12-2014, 12:19
Ти си болен o.o
Защо си и го причинил това?!

fanton1
10-12-2014, 12:27
от това което си написал се радвай ,че е била с теб и тия 3 години в който си и забранявал първо трябва да се промениш и не трябва да си толкова ревнив и все пак ще трябва да и докажеш с нещо ,че си се променил иначе ще трябва да си търсиш друга

an7raks
10-12-2014, 12:36
Отвличане ли чух?

demona932
10-12-2014, 12:36
Не беше всеки ден имало е моменти по 5 месеца не сме се карали но истината е че съм адски ревнив и не всички само към онези които почнат да я свалят страх ме бе да не я загубя вчера и пратих цветя с картичка ''по 1 за 3те най прекрасни години'' (3 рози) тя каза че е плакала дълго време след цветята :( аз я уних погубих я последния месец се промених но вече бе късно ... сега днес и написах че прекратявам всякаква връзка с нея тя каза че няма да ме търси не че не иска а за да уважи решението ми

DragonLady
10-12-2014, 13:08
Горкото момиче .... Да се мъчи така 3 години, хем не сте реално заедно, хем да и контролираш живота, какво да прави и какво не ... Избиваш си комплекси май.

shmatarok
10-12-2014, 16:48
Ти си много зле, човек.
Първо ѝ забраняваш да излиза от тях и да си пише с момчета, после решаваш, че не искаш да поддържаш връзка с нея, като преди това ѝ пращаш цветя?! Ти нормален ли си? Мениш си настроенията по-бързо и от момиче в цикъл. :? Остави я на мира и работи върху себе си.

RapExotic
10-12-2014, 18:58
Цялото действие в скайп ли се развива? Защото ако те е зарязала по чата сега, то със сигурност те е зарязала емоционално преди доста повече време. Не може хем да те няма, хем да искаш тя да се изолира от света и да те чака с месеци. Такава връзка като цяло е безмислена.