PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелката се мисли за дебела



stanimird
10-12-2014, 11:58
Здравейте :) Най-добрата ми приятелката се мисли за дебела и това сякаш я депресира.
Тя лично ми каза : постоянно мисля за това колко кг съм и как изглеждам , Съсипвам се и само за това мисля .

Аз съм пълен и въобще не се мисла за хипопотам и се опитах с това да я успокоя но тя не приема такива мотивации.
Моля ви кажете си мнението по въпроса или нещо по темата. Благодаря ви много :)

baby_baby
10-12-2014, 13:07
колко кила е?

nasko810
10-12-2014, 19:08
Кажи и че е вредно да е на диета.

RapExotic
10-14-2014, 15:33
Мисли се за дебела или наистина е дебела? Ако е второто я мотивирай да тренира нещо.

Lodos
10-14-2014, 15:55
A всякa женa/момиче се мисли зa дебелa моятa съученичкa е 170 високa и е 47 килa и се мисли зa дебелa постоянно повтaря колко дебели бутове имa a всъщност крaкaтa и още мaлко и ще се счюпят и aз се мисля зa дебелa и сaмо от стрес зa 15 дни свaлих 3 кг и още мисля че съм дебелa мaкaр всички дa ми кaзвaт че не съм и моя съвет е постоянно и кaзвaй О колко си отслaбнaлa или кaжи колко слaби крaкa имaш и.т.н. но aко нaистинa е дебелa е по добре дa отслaбне с някaкви тренировки кaжи и дa се зaпише нa някaкъв спорт
Вaжното е дa не я остaвиш дa изпaдне в депресия

Light_Dreamer
10-14-2014, 15:56
Мисли се за дебела или наистина е дебела? Ако е второто я мотивирай да тренира нещо.
+1

И поговори с нея, че ако иска да отслабва да не го прави само с диета нека я комбинира с някава дейност която натоварва тялото(бягане,скачане,коре ни преси). Може и да се запише на танци, защото хем ще е забавно, хем ще отслабва.

Daniee
10-24-2014, 17:11
Да ти приличаме на ДИЕТОЛОЗИ ?