Влез

View Full Version : Проблем с целувката...



WhritoNN
10-12-2014, 17:34
Здравейтее !

Значи аз съм 9 клас и от скоро харесвам едно момиче (и то ме харесва). Обаче проблема е в целуването. Аз по принцип съм доста срамежлив и едно че това и другото че не съм сигурен дали ще успея с целувката... ии искам да ви попитам като почна да се целувам каква трябва да е целувката с език или с "заключване" на устните..? Много съм объркан. Моля ви помогнете :(. Искам да я целуна но незнам как да започна това е..помогнете

CrookedMirror
10-12-2014, 18:17
Ще е грешка да я нападнеш веднага с език. Наистина 8-). "Заключването" е добра идея, може да си поиграете така, пък когато всеки свикне с темпото и начина на другия е оk да включиш и езика. Донякъде е тъпо да се дават подробни "технически" указания, обаче понякога има смисъл от тях. В тоя ред на мисли - каквото и да правиш с него, не го вкарвай прекалено дълбоко и не го движи само напред-назад.
Преди целувката опитай да бъдеш спокоен и си спести въпроса "Може ли?" 8-), а по време на нея си ползвай и ръцете, така че преди всичко на теб да ти е удобно. Иначе се получава неестествено.

nicole17
10-12-2014, 18:20
Не е толкова трудно стига да е в точния момент то си става. А инъче не тръгвай веднага с хобота напред, бъди нежен,първо по устните и после постепенно премини към език ,не искаш да я стреснеш хаха

Little Monster
10-12-2014, 19:03
ще ти дойде от самосебе си.

NawleK
10-12-2014, 20:16
Упръжнявъй съ с кучъто първо

RapExotic
10-13-2014, 19:39
Колкото повече го мислиш, толкова по-зле ще се представиш. Хващай я и я целувай както ти харесва. Не знам някое момиче да се е оплакало от целувки.

Amore-Mio*
10-15-2014, 08:54
Спокойно.
Когато дойде този момент ще се учудиш колко лесно ти е - все едно си го правил цял живот. Просто, сам ще усетиш кое, кога, как и защо да го правиш.