PDA

View Full Version : какво да правя?



alexb1
10-13-2014, 11:14
Здравейте!
На 15 съм и с приятелят ми правихме секс без презерватив. Когато аз свърших, бях върху него. После той легна върху мен и усетих... някаква течност. Чувала съм, че когато мъжът свърши, ерекцията му намалява/изчезва. Но неговата - не. Той казва, че не е свършил, но каква тогава беше тази течност.
Няма как да знам кога ще ми дойде цикълът този месец, защото по принцип е нередовен. Не искам да взимам Ескапел или други хапчета, заради страничните ефекти, пък и не съм на 100% сигурна, че съм бременна. Не мога и да проверя с тест за бременност, защото той се прави след 14ият ден след половия акт.
Можете ли да ме посъветвате какво да правя? Моля ви!!!!!!!!

dimitar_ak
10-13-2014, 11:32
Кое за теб е по притеснително? Странични ефекти от ескапел или да си мама на 15? Липсват ти много познания за това, което правите. Затова сега ескапел и отсега нататък само с презерватив.

alexb1
10-13-2014, 11:36
И двете много ме притесняват. Вярно, не звучи като най-прекрасното нещо някакво момиче на 15 да е правила секс, но се случи и вече нищо не мога да променя. Затова питам хора, които имат повече опит за малко помощ. :)

dimitar_ak
10-13-2014, 13:41
За хапче времето е само 72h от половия акт. Пропуснеш ли ги ти остава само чакането да ти дойде.

mm28
10-13-2014, 14:06
Язък за правописа ти...

marilyn
10-13-2014, 17:40
Няма как да знаем той свършил ли е, не е ли, сперма ли е било, предекулационна течност ли... На 15 си, поне прави секс с гума, за да нямаш ядове. Ескапел не е най-готиното хапче, ама е по-добре от аборт.

RapExotic
10-13-2014, 19:59
Вярно, не звучи като най-прекрасното нещо някакво момиче на 15 да е правила секс, но се случи и вече нищо не мога да променя.

То тези неща така стават, без да искаш ..

baby_baby
10-13-2014, 21:09
Няма как да знаем той свършил ли е, не е ли, сперма ли е било, предекулационна течност ли... На 15 си, поне прави секс с гума, за да нямаш ядове. Ескапел не е най-готиното хапче, ама е по-добре от аборт.

+++

chocolate.donut
10-14-2014, 12:05
Изчакай малко и виж има ли признаци за бременност,ако да ще е най-добре да кажеш на вашите :/

dammnn
10-14-2014, 20:16
Недей да се плашиш от страничните ефекти. По-добре гълтай хапчето , докато още има шанс да подейства. Не са чак толкова плашещи ефектите. Ще си останеш вкъщи един ден , ще си поспиш повечко и докато се усетиш , неразположението ще е отминало вече. Успех :)

analgin
10-15-2014, 10:08
Оф бе, изпий един ескапел , много е вреден, но не мисля , че е по-добър вариант " чакай и се надявай" и ебаси като сте на по 15 години и приятелят ти още не се е научил да си контролира еякулацията и отделянето на предеякулационна течност, му кажи да си слага по един кондом на пениса и да си те чука на воля, а не да се чудите аджеба тея течности дето излизат от него и остават в тебе какви са