PDA

View Full Version : Хормони



dirtyheels135
10-14-2014, 07:46
Здравейте! Първо момиче на 15 години съм, от гр. Варна. На 20 август вечерта получих нещо като изтръпване на цялото тяло, стягане на частите от кръста нагоре и усещане за напрежение в мен, след това започнаха едни топли и студени вълни, виене на свят, не можех да заспя от това, сърцебиене, понякога и причерняване. Отидохме на спешен същата вечер и то на 3 .. Всички казваха , че може да е на емоционална основа , а аз съм сигурна че не е това , защото това лято не съм се натоварвала по никакъв начин психически.. Измериха ми температура 37,4 и казаха да пия парацетамол за да спадне и най-вероятно било вирус който ще избие по някакъв начин.. Да , ама не беше.. В терапията ми направиха кръвни изследвания , според които левкоцитите ми бяха 13 от норма 10 .. По принцип имам много тежко акне и пъпки , които не се пукат без хирург.. Та тази нощ някак си я изкарах.. Следващите дни продължаваше да ми става така.. Отидохме първо на гинеколог , защото ми е много нередовен , твърдеше че всичко е наред.. Пратиха ме на по сериозни изследвания и всичко си беше в граница , вече и левкоцитите.. Ходих на хирург отново за лицето.. Но продължаваше през няколко дена да става така.. Пратиха ме на ендокринолог.. Жената е професорка и се води най-добрата във Варна, каза че е от хормоните и от възрастта ми е нормално организма да си го изкарва така и не било повод за притеснение.. Въпроса ми е някой изпитвал ли е нещо подобно, знае ли на какво се дължи?