PDA

View Full Version : Какво е мнението ви за този онлайн магазин /www.alessa.bg/



kitten8m
10-14-2014, 16:03
Наскоро си поръчах оттам едни дрехи. Доста скъпо ми се струва, но прежалих парите, но не ми хареса това, което получих, та исках да питам само при мен ли е така или не съм случила на модел.

Някой поръчвал ли е оттам?

kitten8m
10-15-2014, 16:48
Не казвате, явно не сте си купували дрехи оттам. :)

teenobsessions
02-11-2015, 14:10
Ами пазарувах там преди около година мисля но не останах доволна продукта нямаше нищо общо с това от снимката. много висока цена а материята е некачествена. едва си върнах парите след хиляди напомняния, но поне си ги получих. дрехите са много непрактични и особени от целия сайт да съм си харесала едно - две неща. или ще има дупка някъде където не искам или че е странен надписа върху него или ще е като рокля а не блуза. като цяло странни са ми, може би ако сайта им не беше толкова шарен и и с готини снимки нямаше да погледна в него

razmzk
05-19-2015, 14:31
Имат готино представяне на продуктите :) Вижда се, че са се постарали хората и то доста. Ние сега планираме и ние да си пуснем онлайн магазин, избрали сме си платформата (Gombashop (https://www.gombashop.bg/sazdavane-na-elekronen-magazin.html)), само трябва да направим фотосесия и да заснемем и качим всичко в магазина.

Абе хора - кажете какво най-много ви дразни и ви харесва в един онлайн магазин? В смисъл - за каквото се сещате - доставка, цени, подобни продукти и разни такива. Нашето магазинче го мислим да е нещо от рода на SportsDirect (http://www.sportsdirect.com/) като разбира се ... има много да бягаме срещу тях да ги стигнем :) Ама поне като за начало, спортните стоки ще са ни фокуса. Та... казвайте какво обичета и какво мразите. Аз примерно като човек, който си купува постоянно стоки онлайн, много мразя да закъснеят повече от посоченото време (точно по тази причина никога повече няма да си купя от Aliexpress (http://www.aliexpress.com/))

kaRamella
05-19-2015, 14:58
Аз обичам, когато доставката ми е безплатна. :)

3oPuTy
05-20-2015, 17:54
Обичам, когато търговеца се постарае да ме зарадва. Безплатна доставка, някакво малко подаръче, мострички, визитка, картичка с някакво лично послание, отстъпки за количества, отстъпки за редовни клиенти, клубни (или както там се казват) карти, на които да се начисляват разни точки, с които в последствие да може да се купи нещо (пример: на всеки 10лв. се дава по 1т. При натрупване на 10т. (да речем) клиента получава безплатна доставка или право да си избере подарък на еди-каква-си стойност) ... Такива неща ме блазнят много. И тъй като се занимавам с изработка на бижута често ми се случва да поръчвам материали от фирма Х макар да са по-скъпи от фирма Y, защото знам, че ще ме изненадат с нещо от гореспоменатите. Между другото не се занимавам сериозно с продажби на нещата ми. Правя ги по-скоро за приятели, познати, техни познати ... Но винаги гледам да ги зарадвам с нещо - ръчно изработената и добре аранжирана опаковка е задължителна, а ако модела е някаква гривна или колие винаги добавям по едни обеци или пръстен за сметка на по-високата цена :) Така, хем си избивам парите за двете неща (макар и с малко по-малка чиста печалба), хем клиента бива погален по егото.

razmzk
05-22-2015, 12:23
Мдаа.... това с персонализираните малки порадаръчета е готино :) За безплатната доставка трябва също да помислим. Принципно това е най-доброто за хората, само дано успеем да го направим наистина - сигурно ние ще си я поемем или пък дано да договорим с куриерите минимални цени. Благодаря Ви!