PDA

View Full Version : Проблеми с кръста, помогнете!



nIk1
10-15-2014, 20:10
Здравейте, на 18 години съм и от края на лятото имам следния проблем с кръста- по принцип съм активен спортист(футбол, лостове, фитнес и други неща), но това лято, един ден се пренатоварих и като се прибрах вечерта ме секна нещо кръста. Аз съм малко твърда глава и продължих да тренирам в продължение на няколко седмици, но после си дадох малко почивка, уж да мине, ама уви не стана така, и се реших да отида на ортопед. Направиха ми снимка, всичко, каза че имам проблем с долния десен нерв на гръбначния стълб, предписа ми някви лекарства(грам ефект от които...), и да не тренирам известно време. Ето, че мина 1 месец и половина, а все още ме боли и нямам идея, защо така... А и от както имам проблем с тоя кръст не се чувствам въобще добре.... Дайте някви идеи, някой ако е имал същият проблем...

an7raks
10-16-2014, 08:50
Не искам да те отчайвам, но винаги ще те боли при малко по-голямо натоварване или настинка...

Преди повече от две години си контузих врата... Лекарката ми предписа болкоуспокояващи и толкова... Каза, че съм се разтегнал... Все още, много често ме боли и кара по няколко дни...
Дано при теб не е така, но се приготви психически, че такива травми обикновено траят доста време.

nIk1
10-16-2014, 11:29
Podgotven sym i mersi vse pak