PDA

View Full Version : от нерви към страх



gloriya95
10-16-2014, 09:13
Здравейте,
Аз съм на 19 години,зодия близнаци-търпя промени в настроенията,импулсивна,ин ата,избухлива,но и много,много весела-душата на компанията.По принцип съм много силен човек,и никога не съм се давала на трудностите да ме съборят.Е до преди около 1 година (с точност от 4 февруари,2014).
И така,преди да започна с проблема си,ще ви кажа от къде си мисля,че идва.До 17 годишна възраст живеех само с мама,имах доведен баща (обожавам го) от 2 годишна възраст,но нещата не се получиха.С биологичния и баща нещата са сложни.Запознах се с него когато бях на 5.Когато бях на 11-12,с мама се опитаха да се съберат,но аз попречих.Той ме пита,защо не искам,как се представя като баща.Отговорих му,че дори не знае кога съм родена и още много детски мисли.Е баща ми,не е като останалите,да преглътне тежките думи и да се опита да се промени.Напротив,не ме търси 2 години.За една Коледа,сестра му(отвратителна жена,лицемерна,надменна) ми се обади.И така се сдобрих с баща ми и семейството му,което не ме търсеше,а уж много ме обичаше.Станах 8 или 9 клас.Имах гадже,сложих НОРМАЛНИ снимки с него във Фейсбок.Бащата реши да се намеси:''Махни тези снимки,иначе ще спра да ти давам пари." -''На снимките не правя нищо лошо.Мама не ми е казала нищо." - "Хората ми казват,че съм много добър човек,но знаеш ли,аз съм много лош и инат човек.'' -"Аз не те имам за ходеща банка,а за баща.А може би вече познаваш по-голям инат от теб.'' Бяхме в колата му,отивахме на мото събор.Пита ме къде да ме остави и си замина.Блокира ме от всякъде,не даваше издръжка (имайки предвид,че е БОГАТ).Съдихме го затова.Изкара се на болен без пукната пара,с помощта на роднини,лекари.През това време имах приятел,първата ми любов-3 години.Приятелките ми ме оставиха на връх рождения ми ден,тоест тарторката го направи и всички я последваха.А защо ме ''заебаха''.Защото не се видях по-рано с тях,а с роднини.Държах се,не съм плакала,дори като ги гледах в училище.Приятелят ми,не беше много точен,нямах свобода да излизам,не ме подкрепяше.Аз просто имах мъжко рамо.Есента на 2013,баба ми (майката на баща ми) ми се обади плачейки,колко много и липсвам.Беше претърпяла операция на мозъка,заради тумор.Явно си мислише , че няма да оживее,а нали трябва да си примерен пред портата на рая.Отидох им на гости,баща ми го нямаше.Беше във Варна с поредната си любовница.Не исках да го чувам,но уви.Видяхме се,не говорихме.Вместо това ме запозна с мърдата.На 5 дек.12 влязох в болница заради изгаряне.И така романтиката между майка ми и баща ми трае вече почти 2 години.(Всекя седмица,той се изнася,говори лоши думи за майка,натоварват мв,с мен се кара,обиждаме се жестоко.ужасни 2 години.)В болницата бях много тъжна цели 15 дни.Приятелят ми не ем подкрепяше.Идваше рядко,думите му:"Това е просто изгаряне,аз имам операция,какво се глезиш.''ГЛУПАКККК.Лятото на 2013,за пореден път беше на Слънчев бряг по работа,отново в квартира само с колежки ( така ги слагали,тези които заъаснеят).Накрая човецеца ми каза,че искал да бъде сам,ОК.След 2 месеца се запознах с моето момче.ТРъгнахме с голяма интрига.Бившата му,му следеше фб-ка,така разбра за нас.Лоши думи,заплашвания,само нерви.До дне днешен тая ми лази по нервите.Обсебена съм.На 4 февруари се бяхме събрали за рождения ден на мама в нас,аз,приятеля ми,баща ми и семейни приятели.Пяхме,всичко беше нормално.До едно време.Почнах да се задушавам,да треперя,да не чувам и не виждам.Дигнах кръвно 150 на 80.От тогава до сега,не спя спокойно,ръката ми е винаги на сърцето,нервна съм,постоянно спя,чувствам се странно с хора,сюрреалистично ми е доста често,усещам си дишането и мисля,че ще се задуша,усещам също и сърцето си.Пих мента,глог и валериан,но още по неадекватно се чувствах.По някога се оправях,но вечер само една ми беше мисълта:''Ами ако умра?".Ходих на психолог 3 пъти,но се натоварвах и се отказах.Чувствам се добре при приятеля ми,или на дискотека,заради музиката.
Вече съм в София (студентка).Мислих си ,че тук ще се оправа,но 2 седмици чаках приятеля си да дойде.Изживях го тежко-сърцебиене,главоболие отзаде над тила,лявото ми око ме дразни(имам чувството,че имам перде).Най-смешното е,че осъзнавам,че всичко идва от главата ми и трябва да се изправя пред страха си,нос тане ли ми нещо полудявам.Гуркне ли ми стомаха,мисля,че умирам (хахахаха).
Съгурна съм,че има или е имало такива като мен!Моля помогнете ми!!!!


П.С. През 2012 пих противозачатъчни заради хормони,но спрях заради главоболие.Дали е заради това?

Декстър
10-16-2014, 11:07
Здравей, много се нервираш за глупости! Много си слагаш на душата.. не го прави. И аз като теб преди време почнах да си слагам всичко на душата, и след време всичко ми се върна. Знам какво ти е, просто си много разстроена психически и за това ги мислиш тези тъпотий, че ти има нещо.. И аз съм минал през това, и на мен като ми къркорише корема или ме заболи нещо и си мислих, че ще ми стане нещо.. Не мисли за проблемите, прекарвай повече време с приятеля си, разнообразие ти трябва, за да забравиш лошите неща.. Пък ако приятеля ти нее подходящ, намираш си друг и гледаш с него как ще е.. Това сега са само страхове, но не им се поддавай ако не искаш да си развалиш живота .. Гледай хубавото, не лошото! Майната им на хора без сърца, на боклуци.. Ти си момиче с голямо сърце, не го тормози заради другите :)