PDA

View Full Version : Проблем.



Demi97
10-16-2014, 18:12
Здравейте. Имам проблем и предполагам, че е на психична основа. Ям когато не съм гладна. Когато има нещо вкъщи, някакво ястие или нещо каквото и да е: шоколад, някакъв плод или каквото и да е, което обичам не спирам да мисля за тези неща докато не ги изям. Опитвам се да изключа за това, но не става. Понякога пък става това: Слагам си някакава манджа,и си изяждам порцията, която не е малка и ми е толкова вкусно, че си слагам още една, по- голяма дори и от предишната и така стигам понякога да 3-4 пълни чинии. Всеки ден преяждам. Направо не издържам. Знам, че аз трябва да се спра, но каквото и да правя това не ми излиза от акъла. Ще се развам да ме посъветвате какво да направя.

SHPAIdURmeN
10-16-2014, 22:08
Момче или момиче си ?
На колко години си ?
Колко често излизаш на вън през седмицата ?

marilyn
10-17-2014, 19:27
Явно е момиче. Имала ли си проблеми с храненето, някога? Някакви травми от детството? Или просто си тийн и много ти се яде, защото растеш. Аз като бях на 13-15 бях постоянно гладна, много голям апетит имах и не качвах килограми. След пубертета и апетитът ми спадна.

добави име :
10-22-2014, 21:15
Малко се отклонявам от темата за, което съжалявам.Но се притеснявам дали съм луда ? :D Съвсем сериозно моля ви да пишете.
Ситуацията е следната в училище си седя и се чувствам тъжна и отчаяна. След 5 минути или по-малко съм весела. Като се прибрах бях тъжна отново даже ревнах (не си спомням по какви причини). И след малко си пея и съм весела.
Какво става с мен? Луда ли съм ?!