PDA

View Full Version : Психотерапевт в Пловдив



Annichka07
10-17-2014, 22:44
Аз съм момиче на 17 години и от около една година се чувствам нестабилна психически.
След продължително разучаване в интернет, установих, че е възможно да страдам от маниакална депресия (биполярно разтройство). Няма да изпадам в подробности за симптомите, който може да ми помогне вероятно е запознат. Опитах се да говоря с родителите си, но те май не ме взимат насериозно и ми дават празни обещания от месеци насам.
Изпитвам огромна нужда да посетя терапевт, по възможност в Пловдив, но не искам да попадна на някой некомпетентен, което пък е твърде вероятно...
Ако някои тук са посещавали и имат представа как стоят нещата, моля ви, споделете каквото знаете! Препоръчайте ми човек, който си знае работата и може да ми помогне.

Lodos
10-18-2014, 13:11
Мисля че сaмо си внушaвaш че си болнa от нещо и aз от любопитство реших дa прочетa кaкво е мaниaкaлнa депресия и aз сигурно бих си помислилa че стaрaдaм от тaковa зaболявaне но преди нaистинa много четях зa болести и мислех че съм болнa от почти всичко но според мен повечето хорa отговaрят нa тези симптоми и едвaли ти имa нещо

anonymous908491
10-18-2014, 15:07
След продължително разучаване в интернет, установих, че е възможно да страдам от маниакална депресия (биполярно разтройство).

Вече знам къде живееш.

babity
10-18-2014, 15:33
д-р Момъков, клиниката е до Военна болница, не работи със здравна каса, пичага е

Annichka07
10-19-2014, 17:05
Вече знам къде живееш.

papugai какво имаш предвид?