PDA

View Full Version : Как да я заговоря? Непозната е?



Sun4000
10-17-2014, 22:52
Харесвам едно момиче от един град сме,но никога не съм говорил с нея, след дълъг период в който не я бях виждал изведнъж си спомних,че и преди съм имал симпатии към нея, но като доста по-малък.. Е сега пак пламна нещо в мен,но много рядко мога да я вид/засека... нямаме имаме общи приятели.

Дайте някакъв съвет как да подходя, през фейса няма да стане писах и ам дори не го е прочела (да ли защото не го е видяла или защото не ме харесва- да се надявам да е заради първото)

Поне ако я видя скоро как да я заговоря нещо знам ли.

FAKE IT
10-18-2014, 08:04
Къде я засичаш? Ако по фейсбука не става, трябва да й устройваш засада :/

102
10-18-2014, 13:31
по-добре я заговори шото с тва писане нема да си и у френд зоната

Sun4000
10-18-2014, 15:53
Къде я засичаш? Ако по фейсбука не става, трябва да й устройваш засада :/

На 2-3 пъти около Университета съм я засичал ам..

FAKE IT
10-18-2014, 19:21
Е, това е лесно. Като я видиш с 300 към нея и я почваш

"Ъъъ, колежке, аз тука малко се изгубих, търся ееееееей тоя корпус/стая/даскал/дърво/кафе/книжарница, от един час се въртя като пумпал тука, вързах се на моряшки възел, СПАСИ МЕ !!!! .... Яяяя ама ти много позната ми изглеждаш от някъде ? Ние май сме от един град, ала-бала, тинтири-минтиири"

"Ъъъъ, извинявай, аз малко си изгубих групата, ти не беше ли от моята група?"

"ЪъЪЪъЪъъЪъЪ ... Аз си търся нови приятели, искаш ли да си ми новата приятелка (смирен поглед)"

"ЪъЪЪъЪЪЪ ... СИСИИИИИИИИИ !!!!!! ... Опа, обърках те ... Ааааа, ама ти си момичето от моя град! Как не съм се запознал с теб още?"

" *набрал 2-3 плевела от близката градинка и насочващ се към нея с плахи стъпки, докато тя гледа подозрително* ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ... Здрасти. В наръчника ми за свалки пишеше, че момичетата харесват цветя и за това ти набрах малко *дебилна усмивка* "

"ЪЪЪЪЪЪЪЪЪъъ ... ВИДЯХ ТЕ!!!! *Тя прави физиономия в стил "пак поредната нахална отрепка"* Не си мисли, че не съм те забелязал! *Тя започва да се оглежда с надеждата, че говориш на някой друг* Държиш се високомерно и не отвръщаш на погледа ми, за това реших да дойда и да ти се скарам! Сън400, приятно ми е. (в стил терминатор)"

"ЪъъъъъЪЪЪ ... ИЗВИНЕТЕ! Правя проучване на тематика начинът на живот на днешния студент. Пиете ли? Пушите ли? Спортувате ли? Учете ли? Добре ... удобрена сте ... след като вече се опознахме, сън 400, приятно ми е."

"ЪъъъЪЪЪЪЪЪЪЪъъъъъъ ... СТОЙ !!!! ГЛЕДАШ ЛИ ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА/САГАТА НА ВЕСТУНОГАТА/ИГРА НА ТРОНОВЕ/СБЛЪСЪК НА ОРКИ/..../? С най-добрата ми приятелка споря от три дни за тоя дебил *еди кой си*, че няма как да *направи еди какво си*, какво мислиш по въпроса!!!!!!!!!"

"ЪЪЪЪъъъъъъъъъъААААААА..... ИЗВИНЯВАЙ !!!! Ти ще си моята спасителка! Имам изпит по математика, а нищо не схващам как се решават тия МАТРИЦИ??? *Преди да каже нещо я прекъсваш* НЕ !!!!! По-добре ми обясни в кафето *хващаш я за ръка и я водиш към кафенето*"

Има още варианти, ама ме мързи вече да пиша, тези би трябвало да ти свършат работа на първо време. Пробвай ги, ако не стане с единия, пробвай с другите, докато не й писне и не те напръска със спрей/избоде очите/ти зашие 1 чанта в главата/те ритне в топките/изкара пистолет/те настъпи по пръста с токче и т.н.

fire_magic
10-18-2014, 20:19
"Здравей, аз съм Сън400 и съм ненаситен в леглото, спя по 12 часа, но все не ми стигат, в момента пак ми се спи..."

FAKE IT
10-18-2014, 20:54
"Здрасти, пера си дрехите с черен ленор. Намирисваше ми на него от някъде другаде, проследих дирята и стигнах до теб. И ти като дрехите ми си част от мен, ама си ми нещо измачкана. Ела до вкъщи да те изгладя."

fire_magic
10-18-2014, 21:13
"здр, вярваш ли в любовта от пръв поглед или да мина отново?"

Sun4000
10-18-2014, 22:21
Е, това е лесно. Като я видиш с 300 към нея и я почваш

"Ъъъ, колежке, аз тука малко се изгубих, търся ееееееей тоя корпус/стая/даскал/дърво/кафе/книжарница, от един час се въртя като пумпал тука, вързах се на моряшки възел, СПАСИ МЕ !!!! .... Яяяя ама ти много позната ми изглеждаш от някъде ? Ние май сме от един град, ала-бала, тинтири-минтиири"

"Ъъъъ, извинявай, аз малко си изгубих групата, ти не беше ли от моята група?"

"ЪъЪЪъЪъъЪъЪ ... Аз си търся нови приятели, искаш ли да си ми новата приятелка (смирен поглед)"

"ЪъЪЪъЪЪЪ ... СИСИИИИИИИИИ !!!!!! ... Опа, обърках те ... Ааааа, ама ти си момичето от моя град! Как не съм се запознал с теб още?"

" *набрал 2-3 плевела от близката градинка и насочващ се към нея с плахи стъпки, докато тя гледа подозрително* ЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪЪ... Здрасти. В наръчника ми за свалки пишеше, че момичетата харесват цветя и за това ти набрах малко *дебилна усмивка* "

"ЪЪЪЪЪЪЪЪЪъъ ... ВИДЯХ ТЕ!!!! *Тя прави физиономия в стил "пак поредната нахална отрепка"* Не си мисли, че не съм те забелязал! *Тя започва да се оглежда с надеждата, че говориш на някой друг* Държиш се високомерно и не отвръщаш на погледа ми, за това реших да дойда и да ти се скарам! Сън400, приятно ми е. (в стил терминатор)"

"ЪъъъъъЪЪЪ ... ИЗВИНЕТЕ! Правя проучване на тематика начинът на живот на днешния студент. Пиете ли? Пушите ли? Спортувате ли? Учете ли? Добре ... удобрена сте ... след като вече се опознахме, сън 400, приятно ми е."

"ЪъъъЪЪЪЪЪЪЪЪъъъъъъ ... СТОЙ !!!! ГЛЕДАШ ЛИ ДНЕВНИЦИТЕ НА ВАМПИРА/САГАТА НА ВЕСТУНОГАТА/ИГРА НА ТРОНОВЕ/СБЛЪСЪК НА ОРКИ/..../? С най-добрата ми приятелка споря от три дни за тоя дебил *еди кой си*, че няма как да *направи еди какво си*, какво мислиш по въпроса!!!!!!!!!"

"ЪЪЪЪъъъъъъъъъъААААААА..... ИЗВИНЯВАЙ !!!! Ти ще си моята спасителка! Имам изпит по математика, а нищо не схващам как се решават тия МАТРИЦИ??? *Преди да каже нещо я прекъсваш* НЕ !!!!! По-добре ми обясни в кафето *хващаш я за ръка и я водиш към кафенето*"

Има още варианти, ама ме мързи вече да пиша, тези би трябвало да ти свършат работа на първо време. Пробвай ги, ако не стане с единия, пробвай с другите, докато не й писне и не те напръска със спрей/избоде очите/ти зашие 1 чанта в главата/те ритне в топките/изкара пистолет/те настъпи по пръста с токче и т.н.


Доста интересно Благодаря!


"здр, вярваш ли в любовта от пръв поглед или да мина отново?"
Хах, това беше добро :)

fire_magic
10-18-2014, 22:24
srsly? мислех, че няма човек който да не го е чувал вече

FAKE IT
10-19-2014, 08:01
Важното е, че му допадат. Пиши какво е станало, ако има нужда с fire_magic щe дадем още предложения ;D

Sun4000
10-20-2014, 19:58
Дано да я видя скоро пък да се опитам да я заговоря и дано се получи.