PDA

View Full Version : вирус във презентация



desperedbob
10-19-2014, 20:16
значи въпроса ми е следния - как се скрива вирус .ехе във презентация на word и целта е като се отвори вируса да се активира и да се скрие и да работи на заден фон ? ( просто за информация )

Dagichka
10-20-2014, 14:47
"просто за информация" хехехе повярвахме ти

RapExotic
10-20-2014, 19:43
А знаеш ли значението на понятието вирус?

anonymous682486
10-22-2014, 21:18
Момко ако смяташ да заразиш нечии компютър, първо помисли за себе си. Грози те една наистина голяма опасност.

"Хората, които умишлено заразят с вирус компютър, ще носят наказателна отговорност според новия НК. Това престъпление е разписано в раздел "Действие с вредна програма", а наказанието предвидено за него ще е затвор до 4 години и глоба от 2000 до 10 000 лв." Включително и разбиването на пароли за социални мрежи или електронни пощи и ровенето в тях.


От админите се очаква да се затвори тази тема, ама като тоя сайт е пълен боклук, никой не му обръща внимание.

anonymous908491
10-23-2014, 06:24
Момко ако смяташ да заразиш нечии компютър, първо помисли за себе си. Грози те една наистина голяма опасност.

"Хората, които умишлено заразят с вирус компютър, ще носят наказателна отговорност според новия НК. Това престъпление е разписано в раздел "Действие с вредна програма", а наказанието предвидено за него ще е затвор до 4 години и глоба от 2000 до 10 000 лв." Включително и разбиването на пароли за социални мрежи или електронни пощи и ровенето в тях.


От админите се очаква да се затвори тази тема, ама като тоя сайт е пълен боклук, никой не му обръща внимание.

хахахахаха, пусналия темата е същия малоумник като теб.

desperedbob
10-25-2014, 14:02
Какви се тъпи! Питам защото ми прати един приятел презентация която беше по обемна и се зачудих сканирах и нищо но след ден два почна да ми се скапва компа ,мислете пред да казвате кой в малоумен и кой не

JDeel
10-26-2014, 03:25
desperedbob, написал си го така все едно ти искаш да разнасяш вирус, така че преди да определиш някой като тъп, следващия път като решиш да пишеш тема първо се запитай "От къде могат тия хора да знаят аз какво имам предвид, ако не им кажа какво имам предвид?"

mcfe
10-27-2014, 09:34
Не е невъзможно, дори такива вируси попадат в топ 10 начини на зараза. Идеята по принцип е да се експлоатира някаква програмна грешка, да се изпълни зловреден код.

http://www.exploit-db.com/exploits/32793/

Не ти казвам това с цел да го правиш, не че ще можеш сам де. Просто чисто-информативно.