PDA

View Full Version : Моля, дайте ми съвет!



juliet9
10-20-2014, 08:34
Здравейте!

Имам нужда от съвет. Става въпрос за връзка около 1г. и 8м., през което време както много се обичахме, така и много се карахме и разделяхме най-вече заради мен, тъй като бях малка и общо взето незнаех какво искам всъщност. Зарибявки, целувка от моя страна с други хора и незнам дали бе правилно или грешно, но ми беше гузно и му споделих всичко. От тогава може би той започна да ми казва колко ужасно съм се държала с него и да ми забранява всико- да излизам с пиятели момчета, тъй като преди един от тях имаше влечение към мен, да нося къси панталони лятото, да не говорим за рокли и дори "like"-ове в facebook от противоположния пол. Разделихме се началото на лятото отново много бурно, нареждайки ме каква съм, как не го заслужавам и т.н. Причините обикновено винаги бяха много сходни - че не съм си спазвала обещанията, т.е. съм обещала да не излизам и да не ходя на рожден ден на най-добрата ми приятелка, тъй като беше в дискотека, а той разбира се не бе съласен. Края на август се сдобрихме и събрахме. Това стана като веднъж ми хрумна най-ужасната идея да отида до тях и говорихме цял ден, но без резултат. След няколко дни се срещнах с най-добрия му приятел в дискотека. Той ми каза как въпросния ми любим нямал желание да излиза ида прави каквото и да е, колко зле бил без мен и как мислел да ми даде срок от 2 седмици, за да разбере дали ще има глупости около мен, т.е. някой да ми харесва снимки, да излизам и каквото и да е с противоположния пол. В крайна сметка края на Август отново се разделихме. Не съм си спазвала обещанията и прочие. Както всеки път ме блокира във всички социални мрежи, както и телефонния ми номер. Беше ми се обадил да се видим за последно, аз се съгласих и видяхме се говореше ми само как може така да постъпвам, защо го правя и колко много ме обичал. Началото на септември имах рожден ден(аз съм дева- той е скорпион) и ми честити. На следващия ден качих снимка с най-добрите ми приятели и той ме блокира от facebook. От тогава ни вест, ни нищо, докато точно началото на октомври бях на дискотека с най-добрите ми приятели и видях приятеля му. Заприказвахме се, тъй като аз питах за него, той ми каза, че бил добре, но не бил щастлив и,че след 8-9 месеца щял да се оправи и че нямало шанс да сме заедно дари той самия нямало да му позволи. По-късно същата вечер аз щях да тръгвам, както и преятеля му, но в чантата ми липсваха парите и номера за якето. Той ми плати глобата и ми даде пари за такси. На следваият ден му пиках кога да му върна парите и той ми отговори, че не са му важни и че, щял да се опита да говори с бившия ми, но нищо не обещавал. Знаел, че той е много консервативен и е трябвало някак си да си изясним нещата по отношение на това и че било мното жалко и двамата да имаме чувства а да не сме заедно. След две седмици трябваше да върна шала на моя приятелка в кафето, което винаги посещаваме. Тя ми каза, че по-рано същия ден видяла в съседното кафе да влиза бившия ми. На мен ми се налагаше да изчакам в кафето при нея 1час, тъй като щях да излизам. След около 30 мин. аз бях с гръб тогава, излезе бивия ми с приятелите си, тя ми каза как всички се обърнали да ми видят, после и аз се обърна и най-добрия му приятел го бутна и му каза че съм там, но бившия ми беше като кон с капаци направо напред, нито се обърна нито нищо.
Извинявам се, ако съм изгубила времето на някой с историята си, но бих била благодарна да ми дадете съвет, тай като колкото и глупаво да звучи искам да съм с този човек.

HollyGolightly
10-20-2014, 11:29
Съветът ми е да пораснеш и да оставиш момчето на мира. Самата ти не знаеш какво искаш, независимо колко малка си била, логично е да не се натискаш с други хора, докато имаш приятел.
На момчето най-после явно му е дошъл акъла и не иска да се занимава с теб повече.

А ако наистина си на 22, лошо, много лошо!

ChocoNel
10-20-2014, 13:58
Ако не ти позволява да си свободна и да бъдеш себе си, ако иска да се промениш, значи не е човекът за теб.

marilyn
10-21-2014, 12:26
И двамата сте си виновни. Ти си се държала зле, наранила си го. Той пък си мисли, че може да ти забранява някакви неща. Много примитивна работа. Опитай се да пораснеш малко и когато имаш свестно гадже някога, не го отблъсквай.