PDA

View Full Version : Помощ! Трябва ми съвет



Metalistche
10-20-2014, 12:57
Здравейте! Вече от почти година харесвам едно момче. Преди доста време му казаха за чувствата ми към него.Той отговори, че не съм негов тип, но по-късно започнахме да се поздравяваме и така постепенно той започна да ми обръща повече внимание.Едно момиче го беше питала какво мисли за мен, а той казал, че съм умна, красива и т.н. Почти бях повярвала, че и той ме харесва, но един ден ми казаха, че той е казал, че повече не иска да ме вижда. Аз започнах да го избягвам, но той продължаваше да ме поздравява, когато ме види. Тази учебна година сме в различни смени /учим в едно училище/ и се виждаме веднъж седмично. Той продължава да ме поздравява, гледа ме, усмихва ми се, а миналата седмица ме срещна по улицата и ме заговори. Вече не знам какво да мисля и ви моля да ми дадете съвет какво да правя, защото нямам голям опит. Аз съм 8 клас, а той 10.По характер си приличаме, а също имаме и общи интереси. Благодаря предварително!

paradosou
10-20-2014, 13:25
Почти бях повярвала, че и той ме харесва, но един ден ми казаха, че той е казал, че повече не иска да ме вижда.
В бъдеще не вярвай на подмятанията на познати. В случая почти сигурно някой, на когото не си (била) симпатична, се е намесил с цел с момчето да прекъснете контакт. Хората понякога са пълни неадекватници...
По темата: заговори го сега ти. "Здрасти! Нали случайните срещи са излишни, когато се материализираме по едно и също време на едно и също място в училище?" :D сигурно ще свърши работа. Казваш му каквото ти хрумне и това е, дългото превъртане на сценарии най-често спъва. За да си признаеш вербално симпатията, явно си смела (аз бих го направила без думи, но това е отделна тема), така че се съмнявам да изникнат дилеми. Успех :)!

102
10-20-2014, 13:55
"Здрасти! Нали случайните срещи са излишни, когато се материализираме по едно и също време на едно и също място в училище?"

некоя ако ми го каже тва изваждам пушката
повтарям
пУшката
Успех :)!

galaxy29
10-20-2014, 14:54
некоя ако ми го каже тва изваждам пушката
повтарям
пУшката
Успех :)!
ти посмей да си извадиш 'пушката' пред 'некоя'
и ще ти отрежа не само пушката, ами и патрончетата

Andjyy
10-20-2014, 17:32
ти посмей да си извадиш 'пушката' пред 'некоя'
и ще ти отрежа не само пушката, ами и патрончетата

:D

alskdjfhg
10-20-2014, 17:36
От това, което си написала смятам, че имаш шансове и че момчето има интерес.

Баща Ти
10-20-2014, 17:50
Целувайте се :*

RapExotic
10-20-2014, 19:37
Ти май само чрез посредници общуваш с него. При тея неща няма "тоя ми каза, че еди кой си ме харесва" "ония му каза, че аз го харесвам".. Отиваш при него и говорите очи в очи.

SpiritInBlack
10-23-2014, 17:14
"Здрасти! Нали случайните срещи са излишни, когато се материализираме по едно и също време на едно и също място в училище?"

Ако това ми го каже на мен момиче, ще я гледам както те гледаше твоя човек пред катедралата :D

Наистина, има причина въпросни отношения да бъдат наричани "лични". Не давай на други да ти дават акъл как да действаш или да се месят там, където не им е работа. Мотай се някое междучасие където той движи, усмихни му се и си поговорете. Момчетата сме лесни - важно е да ни харесваш визуално и да проявиш интерес към това, което вършим.

paradosou
10-23-2014, 17:57
Оф, каза човекът, който не отчита съществуването на рамки на врати... :D
Запазвам си правото от време на време да говоря глупости, ноо в случая не виждам нищо нередно/неадекватно. Малко хумор, поднесен при заговаряне. Толкова.