PDA

View Full Version : Възможна ли е дълга връзка?



Cuckata1
10-20-2014, 23:25
Здравейте,с приятеля ми ходим от 1 година и половина.Аз съм на 18 а той на 19.Разбираме се чудесно и много се обичаме..просто не мога да си се представя с друг.Имам големи надежди,да завършим Висше,да се оженим и да сме едно семейство!
Мислите ли,че би било възможно толкова дълго време да издържи една връзка и да не си омръзнем!Той ми в първото сериозно гадже и съм голяма късметлийка,че го има до мен.Никога не бих му изневерила и не би ми омръзнал..на него също му имам доверие!
Моля,изкажете мнението по въпроса :)

3oPuTy
10-21-2014, 11:23
Омръзване може да има само ако си го позволите. С връзката е същото - ако позволите нещата между вас да се прецакат, то те ще се прецакат и мечтите ти ще си останат мечти.

marilyn
10-21-2014, 12:22
Всичко зависи от вас. Не мисля, че можем да ти кажем, дали връзката ви ще просъществува още. А и имай предвид, че в студентските години човек пораства, среща нови хора, променя си мисленето понякога. Тези фактори влияят. Не казвам, че ще се разделите, или не, а че просто ще се промените. :)

RapExotic
10-21-2014, 21:11
Никога не бих му изневерила и не би ми омръзнал..на него също му имам доверие!


Всички в началото говорят така ..

igaydarov
10-23-2014, 18:19
Според мен няма вечни връзки. На 18-19-20 всеки така си мисли, включително и аз така съм си мислил, но това е детско и наивно мислене... а точно тогава е времето когато трябва човек да живее на макс и да се наживее, да се налудува, да се накефи на различни партньори и т.н. и да се задоволи и с тия щуротии да приключи по някое време когато узрее към 20 и няколко и когато ще има сериозен партньор и човек до себе си, не просто за едното ебане а за семейство и за цял живот. :D
Лично мнение...

gl0ri_bonewa
10-24-2014, 23:13
никои не може да предскаже бъдещето..ще поживеем и ще видим..хах..сега се чувстваш така,но след време може да не е по същия начин..та както казах по-нагоре времето ще покаже,но да може да има такава дълга връзка и ако наистина искаш това искрено ти го пожелавам.. :)

Fisherman
10-25-2014, 09:16
реалността клони към отговор "не"