PDA

View Full Version : Моля нека по - разбиращите да помогнат. :D



MistarTroll
10-21-2014, 11:50
Та проблемат е следният когато рекордвам на игри като World of Tanks,SpinTires,ShaunWhiteSnowboarding няма никакъв лаг или подобно и не ми забива а като се пробвам на Minecraft настава някакав уникален лаг и почва много да забива Why ?
Хем на Minecraft сам с Optifine преди някой ми беше обяснил как да си го намаля но не си спомням как .
Ии моля някой да ми обясни за какво служи това FPS съжелявам за тъпите въпроси ноо още се уча. :D :D :D

MistarTroll
10-22-2014, 12:14
Up аиде де никой ли незнае ?

JDeel
10-22-2014, 13:59
FPS - frames per second, кадри за секунда. Или скоростта с която се генерират кадрите на играта. Колкото повече, толкова по-добре. По-малко, значи насича. Иначе за самите игри си нямам идея какво им е.

MistarTroll
10-28-2014, 16:59
Ахам ем мерси за отговора значи доколкото разбрах трябва настройката на FPS в Fraps трябва да го направя на този FPS който ми генерира и играта ?

JDeel
10-28-2014, 18:36
Не знам това Fraps за какво е, но FPS е резултат от нещо и оценява скоростта на работа на системата, не е входен параметър дето си избираш какъв да е. Според картинките от програмата дето намирам в нета, FPS настройката е за бенчмарк. Бенчмарк = тест. Значи тестваш колко ще ти бъде FPS-а.