PDA

View Full Version : Търся текст за песен!!!



Botoi
10-21-2014, 19:10
Здравейте !!!! Както стана ясно от заглавието правя песни - /първата ми песен/(http://www.youtube.com/watch?v=dEnM89LiJH4) , НО ВИНАГИ проблемът е в намирането на текст или по-точно НЯМА "ТЕКСТОПИСЦИ".
Ако някой е заинтересован или му се занимава с такова нещо нека ми пише. Правя го само и единствено за КЕФ
(защото много непознати хора ми искаха пари ). МОЛЯ да не ме упреквате за песента защото за първи път правя песен.
Надявам се ,че все още има талантливи хора които не ги е срам да покажат таланта си ...........

RapExotic
10-22-2014, 15:09
Ако направиш бийта с бг фолклорен мотив може да измисля някво текстче. По принцип пиша само рап с мотиви от народна музика, но може и да се получи нещо.

peshotupoto
10-22-2015, 13:06
Na skoro v nqkakuv klub chuh edna chalga pesen, deto mnogo seriozno mi se nabi v glavata.
Ne pomnq tochniq tekst obache beshe svurzana sus skorosti (neshto ot roda na "butni/drupni/dai (ili neshto podobno) 1va posle 2ra,3ta,4ta,5ta,6ta,7ma i zadna I sled vsqka imashe po 1-2 izrecheniq svurzani osnovno sus seks. Pomnq samo che za 7mata imashe neshto za prashka. Teksta e mnogo zaribqvasht, ama ne moga da go namerq.