PDA

View Full Version : активна?



cutiepie^^
10-22-2014, 20:22
Какво подразбирате под по-активна в леглото? Самата инициатива за секса или някакво действие по време на акта? Момиче съм, търся мнения. :)

baby_baby
10-22-2014, 20:34
Самата инициатива за секса

cutiepie^^
10-22-2014, 20:46
ами...аз съм инициативна в горе-долу 1/3 от случаите и затова питам. А нещо по-специално?

prosto_chovek
10-22-2014, 21:05
Означава да си повече ти отгоре и да му правиш кефа без той да си дава особено много зор.

marilyn
10-23-2014, 08:01
Да си инициативна, да разнообразяваш, да си повече отгоре.

AnarchyBoy
10-23-2014, 10:34
Да показваш желание за секс (няма много общо с т'ва да си отгоре)
Най-вероятно момчето ти ти е казало да си по-активна, защото само той те кара да го правите и се предполага, че по време на секса лягаш и забиваш поглед в тавана, което е супер тъпо... (been there, done that.)
Покажи му желание за секс (да не се чети като: кажи му хайде да правим секс) просто му говори с езика на тялото, покажи му, че го желаеш, че го искаш и че ти е приятно да правите секс... Независимо в каква поза... Изненадвай го, експериментирайте, опитвайте нови неща, проявявай желание за нестандартен секс и секс на различни места (включително и публични), като цяло се отпусни и му се отдай. :D

RapExotic
10-23-2014, 14:25
Активна си, когато ти се движиш, а той стои неподвижен (или поне не се движи повече от теб). Когато той се движи и ти го вкарва, а ти стоиш на едно място си пасивна. Желателно е да сменяте ролите от време на време.

anonymous908491
10-23-2014, 17:49
Ако му се налага да слага огледало пред устата ти, за да провери дали си жива, това се нарича пасивна

xXxPETYAxXx
10-23-2014, 19:25
Аз го разбирам най-вече като така -да се движи, да поема инициативата за акта... и между другото, едно момиче може да се движи НЕ само когато е отгоре.

Rabalka
10-24-2014, 13:52
Еми да иска сама да прави разни нешта ся например да прави свирки без да я подканят допалнително така както казаха да се вдвижи да менка позите да не е като дарво и наистина може да се движим не само като сме отгоре

gl0ri_bonewa
10-25-2014, 23:32
Еми да иска сама да прави разни нешта ся например да прави свирки без да я подканят допалнително така както казаха да се вдвижи да менка позите да не е като дарво и наистина може да се движим не само като сме отгоре

момиче ти за буквата "щ" не си ли чувала? или че дарво се пише с Ъ...? сори,но много ме подразниха малоумните грешки.. ;)
та по темата съм 100 про съгласна с AnarchyBoy .. : )

cutiepie^^
11-02-2014, 17:14
Благодаря. По принцип откъм свирки и желание съм си активна, но когато съм отгоре малко се спичам - не мога да се отпусна...съвети?

AnarchyBoy
11-02-2014, 17:24
като си отгоре не си мисли дали правиш нещо добре или не... Бъди малко егоист и започни да го правиш както на теб ти харесва (наслаждавай се на секса и на удоволствието, което изпитваш докато си го възседнала), след което просто започни да обръщаш внимание на реакциите му като експериментираш с разни движения (да не се чете като; вторачи се в него и следи всяко негови движение) Просто се усеща когато на някой нещо му харесва...
Съветчета; чупката в кръста е много важна (пък и е доста секси), Понякога като набираш скорост го хващай отстрани за ребрата (или се подпри на гърдите му и се притисни силно) стисни го и продължавай да набираш скорост... :D
Когато усетиш, че не издържаш се наведни напред и му прошепни нещо мръсно (той ще знае какво да прави ;д) И такива работи.. като цяло трябва да е усещане.. Но и при всеки е индивидуално, нещо което на нас ни харесва, на него може да не му хареса и обратното.. Просто си опознай момчето... ;)

Little Monster
11-02-2014, 17:28
Да показваш желание за секс (няма много общо с т'ва да си отгоре)
Най-вероятно момчето ти ти е казало да си по-активна, защото само той те кара да го правите и се предполага, че по време на секса лягаш и забиваш поглед в тавана, което е супер тъпо... (been there, done that.)
Покажи му желание за секс (да не се чети като: кажи му хайде да правим секс) просто му говори с езика на тялото, покажи му, че го желаеш, че го искаш и че ти е приятно да правите секс... Независимо в каква поза... Изненадвай го, експериментирайте, опитвайте нови неща, проявявай желание за нестандартен секс и секс на различни места (включително и публични), като цяло се отпусни и му се отдай. :D

+1

cutiepie^^
11-02-2014, 18:36
Благодаря ти, AnarchyBoy :)

amatorium
11-04-2014, 09:00
Такава, която си заравя ръката в дюкяна ти, докато цъкаш тетрис на телефона и после го лиже като лятна мелба. Или такава, която те връзва за стола, докато си пишеш домашните и после ти отклонява лицето от учебника по биология към биологичия си орган за разплод, и те кара да си напишеш домашното с език по тялото и.