PDA

View Full Version : Превърнаха ми Facebooka ми в Buisness страница моля за ПОМОЩ!



DoriftarCold
10-23-2014, 04:35
Значи беше четвъртък имахме час по компютри и аз си влязох в Facebook аccount-а ми.Пуснах си да играя една игра Monster legends (Online игра в Facebook).След като часа свърши излязох от профила ми,но някой е влязъл в Facebook-а ми и го е направил Buisness страница.Изпратих съобщение до Facebook не знам дали ще помогне.Моля ви дайте ми някакви съвети каквито и да са.Благодаря предварително

Moon_Light_Shadow
10-23-2014, 04:48
Правиш нов профил и си триеш този.

anonymous908491
10-23-2014, 06:17
.Моля ви дайте ми някакви съвети каквито и да са.

Напий се

npp
10-23-2014, 07:33
Значи беше четвъртък имахме час по компютри и аз си влязох в Facebook аccount-а ми.Пуснах си да играя една игра Monster legends (Online игра в Facebook).След като часа свърши излязох от профила ми,но някой е влязъл в Facebook-а ми и го е направил Buisness страница.Изпратих съобщение до Facebook не знам дали ще помогне.Моля ви дайте ми някакви съвети каквито и да са.Благодаря предварително

винаги ми е било много чудно в такива случаи, не могат ли да си регистрират нов акаунт, ами трябва да хакват акаунта на някой?!, но в твоя случай може и някои твои съученици да са си направили шега