PDA

View Full Version : Подиграват ми се, защото нося чорапогащник



00Mitko
10-23-2014, 13:42
Разочарован съм от държанието на съочениците ми. Днеска имахме Физкултура. Отидох да се преобличам в съблекялнята с другите момчета. Като си свалих дънките момчетата видяха чорапогащника ми. Започнаха да ми викат, че съм обратен, че съм момиченце, че съм кукличка и други подобни простотии. Аз им казах да спрат, но те непрестанаха. Обясних им, че нося черен плътен чорапогащник да не ми е студено на краката и те казаха, че си търся оправдания за това, че съм травестит. Целият клас разбра за чорапогащника ми. Приятелите ми и те ми се подиграваха. Какво да направя за да спрат да се подиграват?

fire_magic
10-23-2014, 13:49
набий ги мите

marilyn
10-23-2014, 13:52
Спри да носиш чорапогащник.

RapExotic
10-23-2014, 14:20
Сложи си по-дълга поличка за да не се вижда..

TIFOSO
10-23-2014, 14:35
https://www.youtube.com/watch?v=FspaP9hsjPc

Lodos
10-23-2014, 16:27
Оле ти кaк може дa си покaжеш чорaпогaшникa пред хорaт зaщо просто когaто имaте физическо не носиш aнцунг през целия ден нищо нямa дa ти стaне и нямa дa се нaлaгa дa се събличaш

00Mitko
10-23-2014, 17:32
Оле ти кaк може дa си покaжеш чорaпогaшникa пред хорaт зaщо просто когaто имaте физическо не носиш aнцунг през целия ден нищо нямa дa ти стaне и нямa дa се нaлaгa дa се събличaш

Вече ще съм с анцунг през целия ден, когато имаме физическо.

fanton1
10-23-2014, 17:42
все едно да видиш момче с женски дрехи почти същото е просто не го носи като имате физическо за да не могат да разберат за него иначе ще продължат подигравките и могат да стане и по-зле

BlackEyedPeas
10-23-2014, 19:32
Пусни си обрасли крака и няма да ти е студено, че да носиш.

prosto_chovek
10-23-2014, 19:41
Дори и така нареченият мъжки вариант - наполеонките, изглеждат нелепо, носени от момче на възраст под 70 години. А като носиш чорапогащи, все едно си излязъл с жартиери или на токчета. Нормално е да те вземат за мезе.

muhatacece
10-23-2014, 21:50
Kaji im- DA, NOSQ CHORPOGASHTNIK, ISKASH LI I TI ?
Ama mnogo si tup i ti, kak moje da si pokazvash chorpogashnika

per-dead
10-23-2014, 21:54
Жена в мъжки дрехи е секси.
Но ако видиш мъж в женски, бягай.
В случая - ебавай се.

muhatacece
10-23-2014, 21:55
Ako e nov klasa, razbiram ne si otkrakan, ama se pravi na takuv .

Moon_Light_Shadow
10-24-2014, 05:06
На мен ми се подиграват,че имам шарени очите.Виж сега това,че ти е студено на краката е нещо нормално+ аз лично смятам,че ако ти е удобно с чоропогащник значи можеш да го носиш,не е срамно нещо нормално е да ти е студено и да се облечеш.Да мръзнеш ли? Не мога да разбера само защо всички те нападат и как така ще ти казват травестит само защото си облякъл чоропогащник....Това е супер тъпо.Така де не им обръщай внимание или като ти кажат подобно нещо им се усмихвай така ще им писне,защото те те дразнят а ти не им се даваш.
P.S.:Ако тези твои приятели наистина те уважаваха нямаше да те обиждат.

Daniee
10-24-2014, 17:41
Щракай си ,просто не им обръщай внимание ,ще се бъзикат известно време и ще им писне ,аз когато бях малък също носех,и никога не съм боледувал,все пак никой няма да ти даде пари за хапчета и дрехи,ходи както ти е комфортно и уютно :)

shmatarok
10-24-2014, 19:03
Абе не знам дали авторът е трол, ама в случай, че не е...
Тук има някакви специални спортни клинове за мъже (нямам представа как се наричат), много се носят, на мен лично са ми малко смешни момчета с клин и отгоре с къси панталонки за бягане :Д, ама през зимата е доста честа гледка, ако се сблъскаш с някой, който практикува jogging.

maimunkataneo
10-24-2014, 20:49
накарай ги и те да носят чорапогащник

muhatacece
10-24-2014, 21:08
Tiq det si mislqt, che shte im pisne se lujat. Kogato imate fizichesko ne nosi chorpogashnik, shte si mislish, che e po-dobre da idvash s andung da ne vlizash v sublkekalnqta, tva te pravi slab :D O t r a k a n

gericobain
10-25-2014, 07:21
Покажи, че не ти пука, ходи с чорапогащник винаги. Ако спреш да го носиш ще си мислят, че са излезли прави, а ти не си травестит нали? Мнението на такива хора, които те вземат на подбив заради някъв парцал в случая, си го слагай на ****.

00Mitko
10-25-2014, 13:19
Покажи, че не ти пука, ходи с чорапогащник винаги. Ако спреш да го носиш ще си мислят, че са излезли прави, а ти не си травестит нали? Мнението на такива хора, които те вземат на подбив заради някъв парцал в случая, си го слагай на ****.

Точно това, което казваш трябва да направя. Аз трябва да опредялям какво ще правя а не другите да ми казват. Не съм травестит. Ще си ходя с чорапогащника и ще си живея живота, както искам.

muhatacece
10-25-2014, 23:28
Точно това, което казваш трябва да направя. Аз трябва да опредялям какво ще правя а не другите да ми казват. Не съм травестит. Ще си ходя с чорапогащника и ще си живея живота, както искам.
Osven ako ne produljavat da ti se podigravat * Togava kvo ?

gericobain
10-27-2014, 04:56
Тогава няма да му пука :) От кога един чорапогащник те определя какъв човек си..

Mickey G.
10-28-2014, 13:14
Сложи си по-дълга поличка за да не се вижда..

^например

dimitar_ak
10-28-2014, 13:27
Ех, как ви липсва казармата. Питайте бащите си дали не са носили чорапогащници. Като те тупнат на едно голо поле да седиш на пост 2 часа, а на вън е -20 и се шибат ветровете, не ще обуеш вълнен чорапогащник, а би навлякъл всичко което ти попадне. После не можеш с дни да се стоплиш.

Ospi
10-31-2014, 10:47
Kaji im- DA, NOSQ CHORPOGASHTNIK, ISKASH LI I TI ?
Ama mnogo si tup i ti, kak moje da si pokazvash chorpogashnika

Много тъпа затапка. Кажи - На майка ти чорапогашника е.

gericobain
11-01-2014, 05:54
^ найс :D