PDA

View Full Version : Как се забравя първата любов?



elinageorgieva333
10-23-2014, 16:49
Здравейте!Регистрирах се колкото да получа някакъв съвет.Истински ми е нужен, тъй като състоянието ми е кофти :Д Значи има едно момче от март 2013..много се харесвахме, ноо не сме ходили, тъй като е мн срамежлив и т.н..ще бъда възможно най-кратка.Много го обичам, не е като другите.Той си стои вкъщи,играе фифа,рита по игрищата..не е като днешните ''пичове'' обикалящи кафетата и правейки се на интересни с новия си мотор или новата кола...разбирате ли? много се карахме с него и сме имали много моменти...нека да поясня, че въпреки че съм влюбена в него не ми е пречело да ходя с друг,да се натискам с друг..просто винаги ги сравнявам с него,дори и да харесам друг в сърцето си ми е само той..с него не сме се и целували представяте ли си?той просто е различен..От както и аз съм в неговото училище (от тази учебна година) ми е писал няколко пъти...звъня ми 2-3 пъти и това е.той сега няма никакви чувства към мене говорили сме много пъти по тая тема..просто той е прекалено дете..аз умирам да чуя гласа му, да ми каже кво е правил или какво мисли да прави..просто ми е най на сърце от което и да било друго момче..от много време не му пиша аз,просто се уморих..много пъти ''ми е разбивал сърцето'', но съм забравяла само като му видя името в чата..обичам го, защото той е той и аз съм аз без никакви преструвки и глупости...какво да правя, за да спра да се тормозя...

TIFOSO
10-23-2014, 16:56
Най-големият проблем е, че душата ви иска романтика, а гъзът - приключения.

elinageorgieva333
10-23-2014, 17:05
Най-големият проблем е, че душата ви иска романтика, а гъзът - приключения.

нито искам романтика,нито приключения :)

igaydarov
10-23-2014, 17:24
с друга по-голяма и по-силна.

fanton1
10-23-2014, 17:32
ако е истинска както казваш няма как, винаги ще го помниш особено ако го виждаш всеки ден ,разбирасе ще има и други и то много с който да се харесате ,но човека в който си се влюбил за първи път винаги ще го помниш

RapExotic
10-23-2014, 20:18
Прекалено го идеализираш, защото не ти се предлага на готово. Като тръгнеш с него ще видиш, че съвсем няма да е по-различен от останалите момчета около теб.

per-dead
10-23-2014, 21:51
Прекалено го идеализираш, защото не ти се предлага на готово. Като тръгнеш с него ще видиш, че съвсем няма да е по-различен от останалите момчета около теб.

+1
Всички жени искат това, което нямат.
Като го получат, искат друго.
Нема угодия, братче.
По същество: спираш всякакви контакти и ще видиш, че ще се почувстваш по-добре. Блокирай го във фейсбук. Знам, че честичко му проверяваш профила. В скайп също. Изтрий дискусиите, изтрий всичко.
Ако продължаваш да си припомняш к'во е било, никога няма да се отървеш от мислите за този човек.
Успех.

t.b.Nagato
10-26-2014, 08:38
Всичко си зависи от теб, проблема ти е че ти самата не искаш да го забравиш, не искаш да забравиш нито един момент, напротив припомняш си го постоянно, всичко е в ума ти....

Kitty Bloom
10-26-2014, 08:48
Както per-dead каза, изтрий всички хронологии и номера му, блокирай го във фейсбук, опитай се да не поддържаш никакъв контакт с него известно време. И не знам дали на теб ще ти помогне, но спри да слушаш песни, в които се пее за любов, най-добре си направи плейлиста без такива песни и слушай само нея. :D Звучи много тъпо, но определено помага! Успех и помни, че ще срещнеш още много готини момчета и той не е единственият! :)