PDA

View Full Version : Мога ли да вляза във 18 СОУ със японски във 9 клас? Моля за отговор!



RandomStuffyCat
10-23-2014, 17:12
Мога ли да вляза във 18 СОУ със японски във 9 клас? И ако да, трябва ли ми да знам поне малко японски, как мога да вляза, какво е нужно и колко трябва да ми е успеха тази година? Моля отговорете!

Благодаря ви предварително!

fanton1
10-23-2014, 17:24
един мой приятел също иска да се мести там само заради хубавите момичета ако и ти си така ... :D
ама все пак трябва да имаш високи оценки ,а за японския принципно всички трябва да почнете отначало в 9ти клас на едно ниво не се притеснявай за него :)

Chichi
10-24-2014, 15:37
Говори с директорката , тя е печена и ще ти обясни ;)

RandomStuffyCat
10-25-2014, 19:38
един мой приятел също иска да се мести там само заради хубавите момичета ако и ти си така ... :D
ама все пак трябва да имаш високи оценки ,а за японския принципно всички трябва да почнете отначало в 9ти клас на едно ниво не се притеснявай за него :)

Ами от една страна отивам заради езика, защото много ми харесва както и културста йм, а от друга страна също и заради момичетата, защото сега съм в клас със 23 момчета без да броиш мен и едно момиче, така че би ми се отразило добре, ако мога така да се изразя :D