PDA

View Full Version : ПРОБЛЕМИ С КОСАТА



gloriapetrova99
10-23-2014, 20:14
Здравейте!Имам чуплива коса и всеки ден я изправям,но проблема е,че не се задържа права и откачам!Използвам лак за коса,но нищо не става :(
Ако някой знае някакъв начин да задържа косата си права,моля да пише!
Благодаря предварително! :)

marilyn
10-24-2014, 08:00
На колко градуса изправяш? Зависи от косата де, но е възможно да използваш много ниска температура и затова да не става. Също зависи и от пресата.

Mischeto
10-24-2014, 19:48
И аз съм с чуплива коса,до миналата година също всеки ден я изправях и по едно време започна сама да си стои права :д (бая време си беше права).Иначе-изправяй я на по-висока температура?Като си с мокра коса я изправяй със сешоара и я въвжи на кокче и би трябвало на суртинта още да е права и ако и тогава я изправиж сигурно ще се задържи ;)
Специално мене много започна да ми харесва чупливата ми коса напоследък и мн рядко я изправям.:)

victoriyaаx
10-26-2014, 13:48
Опитай с четка за изправяне, ще си спестиш много нерви, хаха. Специализираните четки изправят косъма на косата доста по-добре, и като цяло ефекта е по-дълготраен. Всеки фризьор и професионалист би те посъветвал същото. Аз изкарах курсове и мога да ти предложа също така да опиташ и с шампоан и балсам за заглаждане и изправяне. Ще похарчиш повече, но ефекта е видим. Спри да си съсипваш косата... След време ще съжаляваш.

102
10-26-2014, 13:54
аз съм забелязал че на момичета с чуплива коса не им отива изправена
/по мой наблюдения

baby_baby
10-26-2014, 13:55
Ехх как искам и аз чуплива коса мойта е права но както казаха по-нагоре пробвай с по-високи градуси на пресата