PDA

View Full Version : Дайте ми съвет..



nikobiersack
10-24-2014, 08:00
Значи преди около 8 месеца.. ходех с едно момче което е малко по голямо от мен .. Той се оказа жесток, изнасили ме използваше ме, издудваше ме и ме опкеркваше за всичко.. Та така ..Беше ми много трудно да го преживея след това
Той, когато разбра че не може да ме маниполира повече .. започна да говори, че съм курва, свиркаджийка и всякакви подобия..
Доста хора ме намразиха .. Те не знаеха каква е работата!
Хората говореха, хора, който изобщо не знаят що за човек съм.. Приятелите на това момче искаха да ме смажат от бой .. А аз не съм виновна за нищо .. Аз казах на някой приятели близки за моя случай, все още родителите ми не знаят защото ме естрах да споделя но ..
Та сега от около 2 месеца ходех с едно момче в което съм влюбена и не искам да го губя.. Обаче проблема е , че неговите приятели са застанали срещо мен.. Мислят ме за нищожество, буклук.. дет не заслужава милост.Той ме остави .. последствие близо 3 седмици си писахме и говорихме .. и той реши, че иска да е с мен следкато му обесних каква е цялата работа .. Обаче иска да се крием защото му се подиграват.Наистина знам, че е глупаво да се занимавам.Щом толкова много му пука за мнението на другите и толкова малко за мен, но когато загубиш нещо ти липсва после страшно .. Затова исках да питам вас.КакВо бихте направили на мое място?Доста от приятелите ми . когато чуха историята ми .. ми казваха "как издържаш" , "как живееш спокойно, след всичко това", "аз на твое място бих се самообил/а" .. Трудно ми е .. Гадно ми е!!Повечето ми приятели точно затова ме оставяха заради тия глупости.. Как да ги накарам да спрат да вярват на лъжи?Как да си върна обичта на това момче, което обичам.. В крайна сметка да се крием, да се крием .. но все някога ще ни хват.Ще започнат пак да приказват, да му се подиграват и той ще ме остави.. :(( Моля ви посъветвайте ме..

JDeel
10-24-2014, 14:29
Значи, щом с всеки с който се хванеш ти върви по един и същи кофти начин - проблема е в теб. Мислиш, а и вероятно изглеждаш като жертва, така че в резултат ти се лепят такива дето си търсят някой като теб. Трябва да коригираш нещо в себе си, липсва ти самоуважение. После хората наоколо се адаптират към това. А и се научаваш да филтрираш смотаните от пръв поглед.

Трябва да си оправиш и граматиката, гледам доста често бъркаш "о" с "у" и обратното.