PDA

View Full Version : Харесвам непознато момиче, но ме е срам да я заговоря



stvqn
10-24-2014, 16:59
Здравейте!
Аз съм момче на 16 години и съм в 11 клас. Тази учебна година започна - нормално. Първият учебен ден. Официално лятото е свършило. На 16 Септември се прибирах с един приятел към вкъщи и забелязах едно симпатично русо момиче. Да, харесах я НО нищо др. Следващит е дни я видях в моето училище. Разбрах, че и тя учи там. С времето много я харесах. Полудявам когато я видя. Проблемът ми, че ме е срам да я заговоря. Преди 3 седмици забелязвах, че си говори с едно момче. Но не се целуваха, нито слизаха на една и съща спирка. Така 5-6 ъти съм ги виждал да си говорят и после не съм. Все ме беше срам да я заговоря. Дне си каза, че ще я заговоря, но пак се отказах. Качихме се аз, тя и др. Ученици, които пътуваха с този автобус. Вътре аз се огледах за нея. За жалост я видях да седи до момчето, с което си говореше преди, но не ги бях виждал да си говорят заедно от 2 седмици. Те си говореха. На нейната спирка той слезе с нея. Продължиха да си говорят. Тя беше усмихната. Закрачиха заедно по улицата. Това НЕ означава, че са гаджета, но явно той я харесва. Попринцип съм срамежлив. И ми стана неприянбтно, че я сваля. Според вас добра идея ли е да я заговоря след ката това момче я сваля?

RapExotic
10-24-2014, 17:16
Заговори я. Щом не са гаджета значи нямаш проблем. Ако разбереш обаче, че е обвързана не се бъркай.

CrazyLittleThing
10-26-2014, 00:41
детски истории. Просто отиди при нея да се запознете и я покани на кафе

SpiritInBlack
10-26-2014, 17:26
Иди при нея, заговори я с първото, което ти дойде на ум и се запознайте. Вземи и номера с уговорката да се видите за кафе + разходна на по-късен етап ( разберете се тогава за излизанието, подробностите като и звъннеш ). Пиши как е минало.

п.с. Благодарение на фб вече няма самотни момичета или такива, които да страдат от липса на внимание. Пробит сайт, мамка му.