PDA

View Full Version : Заглавие



BanKai
10-24-2014, 18:23
Добър ден/вечер. Има едно момиче от моя клас, което харесвам от края на миналата учебна година. Погледите ни понякога се засичат. По принцип няма много теми, на които да си говоря с нея, освен за нещо, което е свързано с училище. Не ме е страх да я заговоря за нещо повече, но се плаша от мисълта да ме отреже. Някакви съвети?

fanton1
10-24-2014, 18:48
няма нищо страшно ако те отреже все пак нали не е последната на света , заговори я ако проявява интерес браво ,ако не търси следващата, няма от какво да се плашиш на всеки му се случва да е отрязвано от момиче/момче което харесват

BanKai
10-24-2014, 19:07
Звучи добре. Ще опитам сега като дойде понеделника, дано стане нещо. :D

FAKE IT
10-24-2014, 19:22
Не познавам хора, които да са успели с момиче, тръгвайки предубедени към това, че ще ги резне, още преди да са опитали.

Обикновено тия, които успяват да забърсват каки насам-натам си вярват.

Ти решаваш от коя партия да си ;D

RapExotic
10-25-2014, 12:23
Не ме е страх да я заговоря за нещо повече, но се плаша от мисълта да ме отреже.

Е как хем не те е страх, хем се плашиш, че ще те отреже?

Starless
10-25-2014, 15:46
Не познавам хора, които да са успели с момиче, тръгвайки предубедени към това, че ще ги резне, още преди да са опитали.

Обикновено тия, които успяват да забърсват каки насам-натам си вярват.

Ти решаваш от коя партия да си ;D

Това ми хареса. Като се замисли човек има доста истина.

BanKai
10-25-2014, 17:56
Е как хем не те е страх, хем се плашиш, че ще те отреже?

Изразих се неправилно. Имам предвид, че мога да си водя разговор с нея, но ако предварително съм се нагласил с мисълта, че искам нещо повече ме хваща страх за това, че няма да успея и ще стане неловка ситуация и за двамата.