PDA

View Full Version : Начини да излеете душата си



Angel'sBrokenWings
10-24-2014, 19:58
Здравейте! Първо да се извиня, ако има объркване в раздела, но предвид темата ми не намерих по-подходящ раздел.
Та към въпроса ми. Случвало ли ви се е нещо дори и не голямо да искате да си го запазите само за себе си? Но от друга страна да искате да го кажете на някого, просто да го изкажете, защото ви е повлияло някак? Какво правите в тези моменти, за да си излеете душата, ако мога така да кажа, но без опцията да го споделите на някого? :)

demi_love
10-24-2014, 20:21
Кажи на някой random човек на улицата :D ... Шегувам се. Започни да водиш дневник, където да пишеш какво мислиш и да споделяш чувствата и преживяванията си. А пък ако не ти се занимава да пишеш всеки ден просто напиши това, което искаш на лист хартия. Така оставаш с впечатлението, че си казала на някой, а всъщност не си. Или иначе казано излей си душата върху листа. :)

galaxy29
10-24-2014, 20:34
излей си го тук : )

~The Smile~
10-25-2014, 09:37
Когато има нещо, което ме мъчи или искам да споделя с някого, си го записвам в дневник. Това наистина ми помага, олеква ми и ме успокоява.
Понякога е хубаво да си напишеш на лист мислите, чувствата или преживяванията и да ги запазиш само за себе си.

RapExotic
10-25-2014, 12:35
Случва се. 90% от статусите в социалната мрежа са точно плод на такива мисли. Обикновено кифлите го постват без да уточняват кого имат в предвид, тъй че всеки да си мисли, че е написано за него.

xoxi
10-25-2014, 16:35
Аз си водя няколко блога, срам ме е да кажа точно колко са на брой. 8-) Писането и редактирането на блог ми действа като емоционален и душевен отдушник.

Angel'sBrokenWings
10-25-2014, 20:36
Много ви благодаря. Всъщност, като се замисля вече съм правила веднъж това "изливане" на душата чрез писане, но не с тази цел и определено върши много добра работа. Xoxi, ако блоговете ти не са ти лични като дневник например, може ли линк, към някой от тях?

IWannaBeSedated
10-25-2014, 20:42
Като нещо ми тежи и не мога да го споделя, ме избива на рев.
Рядко и споделям, в общи линии събирам всичко в себе си.

Angel'sBrokenWings
10-25-2014, 21:07
Твърде много е прецакано да се таи нещо в себе си, особено ако не е маловажно. Изпитала съм го и беше по-ужасно от всичко, но понякога трябва да си замълчиш и да го преживееш сам... колкото и прецакано да е

galaxy29
10-25-2014, 21:08
ако искаш сподели на мен, мога и да те посъветвам, защото съм ги преживяла много такива и добре знам какво е или просто да съм ти виртуален слушател :oops:

Angel'sBrokenWings
10-25-2014, 21:23
Благодаря за предложението. Но в момента нямам проблем, нещото което искам да кажа просто така на някого е прекалено безсмислено попинцип, но за мен значи много. Онзи коментар по горе го написах като отговор на мнението на IWannaBeSedated и идеята ми беше да кажа, че когато ти тежи нещо трябва да се сподели, защото иначе е по-кофти. Идеята с писането ми помогна, изказах нещата, които исках да изрека на някого. :)

1.3.1.2
11-01-2014, 00:59
Блъскам по бюрото като ненормален. Ако е по-тежко и рев.

Lodos
11-01-2014, 05:41
Aз до дневник прибягвaм сaмо при случaй че нямa друг вaриaнт но мойто дневниче го водя още от нaчaлното училище и то от онези които се зaключвaт с ключе но веднъж ,,си излях душaтa" нa обикновен лист който после зaпaлих лошa идея щот изгорих килимa пробвaхме с еднa приятелкa дa зaпaлим огън нa вън и хвърлихме листовете в огъня но го зaпaлихме пред блокa и откaчените ми съседи викaхa пожaрнa щото си мислели че искaме дa зaпaлим блокa кaкто и дa е aз мисля че нaй добрия вaриaнт е дa го споделиш нa животно aз си имaм котaрaк нa който му нaдувaм глaвaтa с проблемите си но гледaм дa съм сaмa зa дa не ме чуе някой и то животните не могaт дa говорят един вид пaзят тaйни до гроб и хем си го споделил с някого хем не си щото не е човек дa ти отговори но пък сa добри слушaтели

noworries
11-01-2014, 21:17
Спортувай.