PDA

View Full Version : интимна зона



потребител77
10-25-2014, 11:21
Здравейте! От доста време се опитвам да се справя с обезкосмяването на интимн.зона.....така и не успявам да се справя... ползвам самобръсначка, но от обикновените..не мога да премахна всичко с нея...винаги остават места където има косми....например отзад около ануса и дори на дупето имам и не мога да ги премахна.... на козметик няма да отида ....ако някой сподели хубав и не много скъп епилатор, който да може да се ползва и без кабел ще съм му благодарна......моля ви споделете, защото това много ме комплексира , до сега не съм се разкривала и пред момче, защото е невъзможно просто....моля ви помогнете...споделете вие как се справяте с този проблем ... :(

marilyn
10-25-2014, 18:08
Отиди на кола маска, нз как ще си махаш космите там с епилатор. Струва ми се невъзможно. Ако го правиш със самобръсначка ползвай някоя с 3 ножчета, примерно. Така е по-гладко. И все си мисля, че кола маска е най-добрият вариант.

потребител77
10-25-2014, 18:48
Това ли е единственият вариант :(

marilyn
10-25-2014, 18:52
Това ли е единственият вариант :(

Не знам иначе какво друго да ти препоръчам. Сама кола маска да си правиш там... ще е много трудно. Един път се опитах да си направя на краката и отзад на бедрата изобщо не успях. Не съм от най-сръчните, ама не мога да си представя точно там човек сам да си прави кола маска. С епилатор ми се вижда невъзможно. Кремовете за депилиране са гадни: можеш да получиш алергия, особено в тая нежна зона, а и космите стават като от бръснене, защото не се изкореняват, а само се прекъсват.

Какво те спира да отидеш на козметик?

потребител77
10-25-2014, 19:20
Срам ме е до сега никога не съм ходила....с тоя срам не знам как ще се справа, когато си имам и приятел.....за сега няма как да си хвана дори и да искам ... докато не ги разреша тия проблеми :( и по коремчето имам мъхчета доста по-тъмни .....

marilyn
10-25-2014, 20:02
Мацка, няма от какво да те е срам, козметиците просто си вършат работа. Отиди при козметичка, която познаваш или ти е препоръчана, защото работи добре. Не бива да се сдухваш изобщо, отивай на козметик и се отървавай от космите, а пък за момчетата няма какво да го мислиш.

baby_baby
10-27-2014, 14:43
Аз съм за кола маска няма нищо срамно в това а и така ти и много по-добре отколкото със самобръсначка

liglata_bg
10-28-2014, 20:39
Кола маска. Това е най-доброто. Траен и ефикасен метод.

strawberry88
10-30-2014, 16:36
Козметик?

потребител77
10-31-2014, 21:28
А някой да ползва епилатор или да знае хубава марка.....но да може да се ползва и на батерии

strawberry88
11-01-2014, 06:56
Ти нормална ли си с епилатор там???

потребител77
11-01-2014, 20:26
Не ме отчайвате...толкова ли е болезнино.....защото на козметик няма да отида...трябва да намеря и друг начин да се справя с това окосмяване там :(

IvetoG
11-02-2014, 16:37
С епилатор първо там ще умреш от болка и второ не виждам как ще стане да се обезкосмиш навсякъде. Най- добре отиди на козметик няма от какво да се срамуваш все пак това им е работата. :)

потребител77
11-02-2014, 20:26
Това ли е единственият начин :(

IvetoG
11-03-2014, 07:07
Това е може би най - добрият вариант. Естествено има и фото и лазерна епилация, но за там трябват солидни суми :D Аз даже обмислям да направя 2-3 процедури фотоепилация, за да ми се поразредят още косъмчетата и да спрат да ми излизат подкожни,че от ходене при некадърна козметичка доста време сега още не мога да се спася от тях.