PDA

View Full Version : Дайте вашето мнение



borko0097
10-26-2014, 16:14
Здравейте , вмомента качвам маса и ям доста защото съм 1,75 висок а съм само 53 кг , та както и да е мисля да го правя до март някъде и после да започна да тичам за да махна мазнините по корема и да изкарам плочките за лятото ,но въпросът ми е така дали няма да сваля много килограми с бягането защото аз както съм си клечка за моята височина да не вземе да стане прекалено и да знам много хора ще ми кажат остави ги плочките ,но всепак ми е мерак да ги направя и та кажете какво мислите дали като махна коремните мазнини с тичане няма да сваля прекалено много килограми ?
Моля всеки да даде своето мнение колкото повече мнения толкова по добре ,благодаря предварително.

redbul2
10-26-2014, 19:31
Те са ти отговорили в бибитайма. За да покажеш плочки трябва първо да ги имаш. Освен това първо натрупай маса и тогава мисли за плочки. Иначе на 53 кг, ако те духне вятъра ще паднеш дори да имаш 10 плочки. :D Момче, ако си набор 97, си много слаб. Ходиш ли на фитнес?

Rakshy
10-26-2014, 21:03
Лъска и се надява минетите да му се кефят, че е с плочки.

Стига глупости с тия шибани плочки. Яж, вдигай тежко и си гледай приоритетите.

Едно време целите на хората са били да работят и да са здрави, а не да "качи до 55 кг, но да си запази плочките". Какво ли се обърка?

След като си избих комплексите, е време за мнението ми:
55 кг са абсурдно малко. 175 е адекватен ръст, остава да качиш килата до поне 65, за да приличаш на човек. Плочките наистина ги остави, не си заслужават. In the long term е много по-добре да се съсредоточиш върху хипертрофия и сила. Просто трябва да мислиш в дългосрочен план. Сега имаш потенциал за noob gains, който трябва да използваш + че winter is coming и се предполага, че ще ти е по-лесно да качиш тегло. За cut дори не мисли сега, ще видиш колко по-добре се чувстваш като качиш малко кг и видиш как лежанката расте (всеки е малко батка)

Извод: к*р за плочките, say yes to strength

AngelBelchev
10-27-2014, 08:10
На 55 кила всеки има плочки :) Това не се брои.

Rakshy
10-27-2014, 20:03
На 55 кила всеки има плочки :) Това не се брои.

В наше време хората тренират главно заради к*рвите. На повечето не им пука дали си 55 кг или 65, стига да имаш тия прословути плочки.

К*р за модерното общество.

muhatacece
10-27-2014, 22:13
ppc ima hora, koito iskat da imat hubavo tqlo :) Moje bi momcheto iska da si e silen, no v sushtoto vreme da si ima tqloto

Rakshy
10-28-2014, 12:44
ppc ima hora, koito iskat da imat hubavo tqlo :) Moje bi momcheto iska da si e silen, no v sushtoto vreme da si ima tqloto

2те неща не вървят ръка за ръка много дълго :D Т.е. ако искаш наистина "да си силен" трябва да забравиш за "tqloto", и обратното, ако искаш "tqloto" можеш да забравиш за истинска сила. Говорим за добре реализирани "tqlo" и "сила"