PDA

View Full Version : "хелп"



Spanksy
10-26-2014, 21:02
Колкото и тъпо да звучи искам съвет как да "подскажа" на едно момиче, че я харесвам... Харесвам я от преди много време, също бяхме в едно училище от 8-10 клас, но аз се преместих и оттогава не я бях виждал много време. Обаче преди няколко дни я видях отново и тя ми се усмихна,но не знам как да го приема това. И оттогава не мога да спра да мисля за нея.

marilyn
10-26-2014, 21:12
Заговори я, примерно.

prototype_9711
10-27-2014, 05:44
Това че ти си е усмихнала, незначи нищо, все пак сте били доста време в един клас мамка му, нормално е да ти се усмихне. Все пак, ако я харесваш или си се влюбил, трябва да намериш начин да се сближите. От това че си писал тук, разбирам че си много плах и не вярвам да имаш смелост веднага да я заговориш. Като за начало и пиши в фб, обаче не прекалявай, прави всичко постепенно и в един хубав слънчев ден, я питай дали е свободна за една разходка, от там нататък е твой ред. Успех :)

per-dead
10-27-2014, 07:11
Това че ти си е усмихнала, незначи нищо, все пак сте били доста време в един клас мамка му, нормално е да ти се усмихне. Все пак, ако я харесваш или си се влюбил, трябва да намериш начин да се сближите. От това че си писал тук, разбирам че си много плах и не вярвам да имаш смелост веднага да я заговориш. Като за начало и пиши в фб, обаче не прекалявай, прави всичко постепенно и в един хубав слънчев ден, я питай дали е свободна за една разходка, от там нататък е твой ред. Успех :)

+1
Усмивките почти винаги означават любезност, авторе. И аз се усмихвам на момчетата от стария ми клас, в знак на поздрав (тъй като почти никога не си отварям устата да кажа "здрасти"), но изобщо не означава, че ги харесвам. Чудя се как въобще ти е хрумнало подобно нещо...

t.b.Itachi
10-27-2014, 13:03
Това че ти си е усмихнала, незначи нищо, все пак сте били доста време в един клас мамка му, нормално е да ти се усмихне. Все пак, ако я харесваш или си се влюбил, трябва да намериш начин да се сближите. От това че си писал тук, разбирам че си много плах и не вярвам да имаш смелост веднага да я заговориш. Като за начало и пиши в фб, обаче не прекалявай, прави всичко постепенно и в един хубав слънчев ден, я питай дали е свободна за една разходка, от там нататък е твой ред. Успех :)

+1 това е то

Spanksy
10-27-2014, 16:53
Съжалявам... трябваше да се уточня, не сме били в един клас, а само в едно училище тя беше в друга паралелка, а ако сме били в един клас щях да съм разговарял с нея, а аз не съм.

prototype_9711
10-27-2014, 18:49
Не е толкова важна, има те за познат...просто следвай хлана :дд

RapExotic
10-27-2014, 18:58
Тоест смяташ, че непознатото момиче, в което си тайно влюбен ти се е усмихнала, защото и тя е тайно влюбена в теб? Няма такъв шанс.

Може все пак да пробваш да я заговориш, но без да си поставяш за цел нещо повече

baby_baby
10-27-2014, 21:20
Една усмивка не значи че те харесва

просто я заговори за общи работи и по-късно и намекни

102
10-27-2014, 21:23
понякога една усмивка казва много повече от думите :)
/уви случаят не е такъв

galaxy29
10-28-2014, 00:07
спри да се чудиш и си задействай вербалните способности *бутване*

Spanksy
10-31-2014, 20:38
Какво точно да направя? Как да я заговоря без да изглежда странно, смисъл не става просто да отида и да кажа, здрасти как си... безпричинно. И особено когато я виждам много рядко.

Summer Fresh
11-01-2014, 19:42
И без това нито не сте си близки, нито пък приятели.. намери начин да я заговориш, няма какво да губиш.