PDA

View Full Version : Помощ(ако може)



iinnageorgieva
10-27-2014, 18:58
Имам проблем,на 15 съм висока съм 170 и тежа 70 кг.,активно спортуваща съм,тренирам баскетбол,но имам излишни мазнини в областта на корема и ръцете...Пробвала съм диети,не ми действат.
Сутрин закусвам мюсли с кисело мляко,
на обяд-солети (понеже съм на училище),
а вечерта след тренировки вечерям разнообразно.
Не знам как да отслабна и дали проблемът е в мен?!

strawberry88
10-27-2014, 19:32
Солетите не могат да ти заместят едно основно хранене. Даже и междинно не могат (ако говорим за здравословни неща). Яж по 5-6 пъти на ден. И като си на училище, толкова ли не можеш да си вземеш нещо от къщи? ;)

baby_baby
10-30-2014, 14:28
Махни ги тия солети

За училище както казаха по-нагоре си вземи нещо от къщи по-добре е от солети

marilyn
10-31-2014, 09:05
Не яж солети на обяд, а нещо по-солидно. Освен това три хранения на ден не са достатъчни, хапвай 5-6 пъти на ден. Прави упражнения за корем, но включващи всички коремни мускули + кардио. :)

Donateo
11-05-2014, 00:50
За момиче май е доста да си 70 кг ако си 170 см. Солетите не яж, гледай да ядеш по-често по по-малко така забързваш метаболизма до колкото са ми казвали може и малко диета да направиш и кардио ще е полезно само че бягай леко за да изгаряш мазнини не бягай бързо така може да натрупаш мускулна маса

Rakshy
11-06-2014, 20:01
За момиче май е доста да си 70 кг ако си 170 см. Солетите не яж, гледай да ядеш по-често по по-малко така забързваш метаболизма до колкото са ми казвали може и малко диета да направиш и кардио ще е полезно само че бягай леко за да изгаряш мазнини не бягай бързо така може да натрупаш мускулна маса

хаахахахахахахахаахахахах

IviG
11-07-2014, 06:45
Подкрепям масовото мнение за спиране на солетите. Най - добре си носи нещо, което си направила вкъщи, например сандвич с пълнозърнест хляб, пилешко и някакъв зеленчук. Ако нямаш време за подобни неща си взимай микс сурови ядки, но не прекалявай. Също така започни да правиш кардио от бягане до каране на колело, колкото повече редуваш различните видове кардио олкова повече се засилва ефекта. Ако Правиш само 1 вид и по 1 начин скоро организма ти привиква и спира да гори голямо количество мазнини. Гледай също да включиш много зеленчуци и плодове в режима си и пий много вода !