PDA

View Full Version : Разстояние



LoveIsTrash
10-28-2014, 02:01
На 17 години съм , запознах се с едно момче , допаднахме си , почнахме да излизаме и нещата станаха сериозни.След половин година връзка разбрах , че трябва да замина с нашите в Германия за няколко месеца.Е заминах.В началото всичко беше окей , той се съгласи да ме изчака да се прибера за да не се разделим.Чувахме се всеки ден , пишехме си .. но напоследък отношенията ни почнаха да се развалят , и не мога да разбера причината. Караме се постоянно за някви дреболии и когато го питам какво не е наред той ми казва "Всичко е окей" , но вече не казва липсваш ми , имам чувството , че ми пише по задължение.Дайте съвети какво да правя , когато той казва , че всичко е наред , но е очивидно , че не е ..

marilyn
10-28-2014, 08:52
Може да е срещнал друга, може да му липсваш много, може да не вижда бъдеще за вас. Много неща може да са, няма как да ти кажем. Като се прибереш в България, сама ще разбереш.

baby_baby
10-28-2014, 16:40
Може просто да му е изнервено защото сте далеч и за това да се карате

и аз преди време имах връзка от разтояние и ние така се карахме доста и то защото бяхме далеч

Andjyy
10-28-2014, 18:42
" Очи, които не се виждат, се забравят"
може да действа в неговия случай

RapExotic
10-28-2014, 19:01
Изчерпали сте темите си за разговор, поради факта, че не прекарвате никакво време заедно. Не си пишете толкова често.

LoveIsTrash
10-28-2014, 22:32
Изчерпали сте темите си за разговор, поради факта, че не прекарвате никакво време заедно. Не си пишете толкова често.

Мисля , че си прав . Благодаря много на всички ))