PDA

View Full Version : пиърсинг на езика



Haleyw
10-31-2014, 06:52
Здравейте ������ искам да попитам знаете ли добро студио в София където да ме пробият без разрешение от родител, колко струва пробиването на езика, ако вие имате пиърсинг някъде къде се пробихте и доволни ли сте, пиърсинга на езика влияе ли по някакъв начин на целуването, колко време след пробиването не трябва да пия алкохол и да се целувам?
Благодая предварително ������

ShtrudeL
10-31-2014, 13:52
Не влияе на целуването, поне 2 седмици не пий алкохол. Аз се пробих в Плевен, но в което и да е по-известно студио в София да отидеш, предполагам ще се справят добре, не е кой знае каква философия..
Аз първите 5-6 дена го карах на мачкани картофи, просто защото изпитвах дискомфорт, ако ям друго. Болка в първите дни има, поносима е, като си чекнеш езика се усеща повече, а самото пробиване не боли. И винаги след всяко хранене (или опит за такова) се жабуркаш със сандрин.
Можеш да смучеш ледчета, ако те наболва.

Haleyw
10-31-2014, 14:08
Благодаря
А това със сандрина колко време трябва продължи и след колко време мога да сменя обицата

ShtrudeL
10-31-2014, 14:43
Около две седмици пак горе долу.. Сутрин и вечер задължително, както и след всяко хранене.
А обицата си я смени, когато усетиш, че не те боли/не изпитваш дискомфорт.. но пак.. преди това се жабуркай, стерилизирай си хубаво обицата, чисти ръце и тогава..
Аз като си сложих по-къса обица и ми беше малко тъпо, че не мога да си играя с нея и се върнах към старата.. ^^

anonymous908491
11-01-2014, 13:19
Аз като си сложих по-къса обица и ми беше малко тъпо, че не мога да си играя с нея

Сама или пред хора си го правила ?