PDA

View Full Version : Защо съм толкова податлив



apple8
11-01-2014, 11:45
Момичето,което харесвам е на една крачка от мен буквално, но знам,че не мога да бъда с нея , освен като приятели .Чувствам се толкова податлив на тези любовни чувства ,че губя желание за всичко и всички ,преди бях толкова лъчезарен и усмихнат , сега пак съм така ,но определено е на сила.Приемам го като вид каляване , но с времето тези чувства променят ли се към по-добро. Определено не се харесвам в това положение.Посъветвайте ме.Много се чудя дали да й споделя чувствата си.

Mr.Killer
11-01-2014, 14:07
...но знам,че не мога да бъда с нея...
Как така знаеш? Казвала ли ти е изобщо ,че нямаш шанс за да се отчайваш? Щом толкова я харесваш сподели и чувствата си към нея. Ако не го направиш после ще те гризе още повече ,че не си се пробвал. Стегни се малко какво си се отчаял. Дори и да не ти даде шанс не е единствената. Пробвай се нищо няма да загубиш. ;-)

RapExotic
11-01-2014, 18:07
Предполагам си бил отрязван от друго момиче и за това асоциираш ситуацията с нея сега. Хората са различни, ако не опиташ няма как да разбереш какво би се случило и ще съжаляваш още повече.

apple8
11-02-2014, 15:31
почти съм се решил момци, стискайте ми палци .. говори се за нея ,че е лека и некви такива глупости , но съм си говорил с нея много пъти ,не е така , но това до тоя момент ме спираше ,както казахте -поне малко опит.

darkside97
11-02-2014, 15:52
Не говори за чувствата си, а и ги покажи. В днешно време за всяка втора жена се говори че е лека, това не би трябвало да те притеснява. Пиши после какво е станало.

apple8
11-04-2014, 12:40
интересно мислене darkside,прав си ,благодаря

Mr.Killer
11-04-2014, 13:22
И разкажи какво е станало ако имаш време.