PDA

View Full Version : МУ-Варна



acrspr
11-03-2014, 19:21
Искам да попитам студентите от МУ-Варна, вземали ли сте частни уроци по Биология и Химия и д/г колко писахте на изпита по Биология, и по Химия; според вас има ли вероятност да ме приемат ако не ходя на частни уроци и се подготвя сама за изпитите?
И, ако някой случайно знае, да ми каже как се състоят кандидат-студентските изпити в МУ-Пловдив и как се образува бала?

SHPAIdURmeN
11-03-2014, 19:48
Ако се подготвиш добре, нямаш нужда от частни уроци, поне за Биологията. Това е предмет за четене. Каквато ти е темата по така я пишеш, както си я прочела в учебника.
За химията вече ще е добре да вземеш няколко частни урока за да разбереш за какво става дума(какво ще ти предстои да пишеш, какво представляват задачите и т.н.). При химията изпита е по сложен. Така, че поне за химията ти препоръчвам частни уроци.

ameli
11-03-2014, 20:14
От моя клас има един пич дето през живота си не е ходил на урок, а химията и биологията на нищо ги прави. Мисълта ми е, че можеш да се подготвиш и сама, стига да имаш желание. Но все пак не е лошо да отидеш на 1-2 урока, колкото да затвърдиш и изясниш някои неща.

acrspr
11-04-2014, 13:36
Благодаря ви за отговорите. :)