PDA

View Full Version : Проблем с интимната козметика



apple8
11-04-2014, 12:39
Здравейте ,имам известни проблеми с интимната козметика , момче съм. Обръщам се главно към мъжката аудитория ,за да ми даде някакъв логичен отговор на въпроса с правилната козметика за измиване на пениса.Знам за сапуна , но той определено не помага , тъй като го изсушава и общо взето не го чисти, с шампоаните веднага ми се зачервява главичката , знам че най-доброто било душ гела , но с него ефекта е същия , чисти се ,но главичката става много ,много червена.
До преди 2 седмици използвах интимен гел,но той ми свърши ,както и от производство ,купих си същия на Intimo ,но никакъв ефект, чудя се дали не съм алергичен по някакъв начин. Дали миенето със студена вода и подсушаването ще помогнат, защото до този момент не съм го правил?
Благодарско!

IviG
11-06-2014, 19:18
Най -добре ги зарежи всичките тия сапуни и гелове. Което и медицинско лице да питаш ще ти отговори, че от чиста вода за тази област по - хубаво няма!

marilyn
11-06-2014, 21:03
Глупости, не става само с чиста вода. Купи си интимен гел за чувствителна кожа. Гледай да не съдържа сапун, защото вероятно от него ти се зачервява кожата.

IviG
11-07-2014, 04:58
М да не става само с чиста вода, затова всички вещи в областта на дерматологията и т.н. го казват ;)