PDA

View Full Version : Малък Пенис :(



Paradox135613
11-05-2014, 14:32
Здравейте, приятели :) . От доста време си мисля,че имам прекалено малък пенис . Преди време когато бяхме на басейн ( и лятото на плаж ) забелязах,че техните си личат много повече от колкото моя . :( Аз съм висок 1.60-65 но съм с доста повече килограми от колкото трябва и по точно около 90-95 килограма съм . Та по точно моя е 9СМ когато ми е станал а попринцип е 7 . Та когато бяхме на басейна двама от приятелите почнаха да се бъзикат докато се оправяхме да си тръгваме,и единия свали гащите на другия . Когато му се видя "инструмента" той беше около 13-14см . Разликата между мен и него е не много голяма на ръст но той е целия в мускули . Кажете какво да правя ако трябва ще спазвам диети и т.н . Имам чувството,че ако си намеря приятелката няма да мога да я задоволявам. Моля помагайте !!!

OMGOMG
11-05-2014, 15:17
Като начало вземи отслабни, че с тези килограми скоро няма да използваш инструмента си

fanton1
11-05-2014, 16:59
Като начало вземи отслабни, че с тези килограми скоро няма да използваш инструмента си
няма да го види не друго :D

Paradox135613
11-05-2014, 17:01
Ами добре благодаря за бързите отговори и за отделеното време . Ако може да дадете съвет за бързо отслабване защото съм си харесал едно момиче а не искам да стане прекалено късно . :)

Paradox135613
11-05-2014, 17:04
Като начало вземи отслабни, че с тези килограми скоро няма да използваш инструмента си

Ако знаеш начин за бързо отслабване , сподели . :)

wankata7
11-05-2014, 17:28
Начина за бързо отслабване може да намериш във друг форум,иначе най просто и най ефикасно фитнес и тичане .Като казвам фитнес не да отидеш и да легнеш на лежанката а на пътеката и вело-то !

RapExotic
11-05-2014, 18:06
Аз съм висок 1.60-65 .. Та по точно моя е 9СМ когато ми е станал а попринцип е 7 . .. Когато му се видя "инструмента" той беше около 13-14см

С тия мерки да не сте някакви китайчета?

С диети няма да ти порасне инструмента. Той не е мускул.

amatorium
11-05-2014, 20:12
Не можеш да си промениш пениса, но можеш да заложиш на това да си добър любовник, чрез други похвати и жените няма да се оплачат.

anonymous921
11-05-2014, 21:08
Едно от най-важните неща- отслабни. Мазнините около пениса скриват поне 2-3 сантиметра от половия ти член. Казвам ти го от личен опит. Аз също бях дебел, а вмомента съм даже слаб за ръста си и има видима промяна във размера. А за начин за отслабване: Аз специално свалих от 85 кг на 67 за една година само със ограничения в храненето( ям всичко включително и фаст фууд, но по малко). Храних се по 2 пъти на ден сутрин и на обяд или следобед до 5ч. не по късно, и яко бягане.

tochko
11-05-2014, 22:02
Това за рслабването е номер 1, когато бях пухкав преди и след като отслабнах имаше драстична промяна, направи го и ти. Колкото си по-чист толкова повече ще си личи :)

draid
11-06-2014, 07:42
Години ?

anonymous708973
11-06-2014, 08:09
Едно от най-важните неща- отслабни. Мазнините около пениса скриват поне 2-3 сантиметра от половия ти член. Казвам ти го от личен опит. Аз също бях дебел, а вмомента съм даже слаб за ръста си и има видима промяна във размера. А за начин за отслабване: Аз специално свалих от 85 кг на 67 за една година само със ограничения в храненето( ям всичко включително и фаст фууд, но по малко). Храних се по 2 пъти на ден сутрин и на обяд или следобед до 5ч. не по късно, и яко бягане.

На колко си, че тежиш 67?

Paradox135613
11-06-2014, 11:03
Благодаря на всички за отговорите . Попитах един приятел,който ми каза диета със която се сваляло по горе-долу 4-5 килограма на седмица . Та по точно разделно хранене . :)

per-dead
11-06-2014, 11:50
Като начало вземи отслабни, че с тези килограми скоро няма да използваш инструмента си

+1

За по-сигурно си го вържи с въже за една тухла четворка и я пускай през прозореца. Убедена съм, че ще стане.

thefreak
11-06-2014, 12:15
Благодаря на всички за отговорите . Попитах един приятел,който ми каза диета със която се сваляло по горе-долу 4-5 килограма на седмица . Та по точно разделно хранене . :)

4-5 килограма на седмица е адски много.
Можеш да сваляш почти килограм на ден даже, ако спреш да ядеш(тествано от мен лично).
Което е около 6-7 килограма на седмица ако изобщо не ядеш(само вода, нищо друго).
Което значи че диетата дето ти е казал твоя приятел не е разделно хранене.
За да са толкова близко свалените килограми от диета до свалените килограми от абсолютен глад означава, че почти няма да се храниш.

Защо е лошо това:
1. Натоварваш излишно бъбреците си, черния дроб и сърцето.
2. Ще получаваш главоболия, световъртеж и ниско кръвно. Няма да си способен да учиш, или да вършиш работа, или каквото й да било, което свързано с физически или умствен труд.
3. Най-вероятно ще си върнеш килограмите известно време след драстичната диета.
4. Няма да има време мозъка ти да се приспособи към външния ти вид. Психологическата ти нагласа, е че в момента си дебел. Ако отслабнеш рязко, това което виждаш в огледалото няма да се промени в главата ти. Трябва да е постепенно.

Подредил съм ги по важност.

Има много диети, които можеш да приложиш и да не гладува тялото ти.
Забрави за рязкото сваляне и наблегни на спорта.
Яж по малко, на често и избягвай лесно разградими въглехидрати(захар, хляб, тестени изделия).
Месото(в частност протеините, ако си вегетарианец) е твоя приятел.
Докато си в състояние на активно отслабване наблягай на протеините + зеленчуци и плодове колкото можеш да изядеш(без сладки плодове като банани).

mcfe
11-06-2014, 13:19
На колко си, че тежиш 67?

Не е невъзможно, аз съм 21, 165см и след диета тежа 66кг, като все още има мазнини тук-там, та още килограми мога да сваля. А дори не съм тичал, само с ограничение на яденето за последната година.

За съжаление, и аз като автора на темата имам комплекси относно размера на члена си, отделно височината си.

Paradox135613
11-06-2014, 14:39
4-5 килограма на седмица е адски много.
Можеш да сваляш почти килограм на ден даже, ако спреш да ядеш(тествано от мен лично).
Което е около 6-7 килограма на седмица ако изобщо не ядеш(само вода, нищо друго).
Което значи че диетата дето ти е казал твоя приятел не е разделно хранене.
За да са толкова близко свалените килограми от диета до свалените килограми от абсолютен глад означава, че почти няма да се храниш.

Защо е лошо това:
1. Натоварваш излишно бъбреците си, черния дроб и сърцето.
2. Ще получаваш главоболия, световъртеж и ниско кръвно. Няма да си способен да учиш, или да вършиш работа, или каквото й да било, което свързано с физически или умствен труд.
3. Най-вероятно ще си върнеш килограмите известно време след драстичната диета.
4. Няма да има време мозъка ти да се приспособи към външния ти вид. Психологическата ти нагласа, е че в момента си дебел. Ако отслабнеш рязко, това което виждаш в огледалото няма да се промени в главата ти. Трябва да е постепенно.

Подредил съм ги по важност.

Има много диети, които можеш да приложиш и да не гладува тялото ти.
Забрави за рязкото сваляне и наблегни на спорта.
Яж по малко, на често и избягвай лесно разградими въглехидрати(захар, хляб, тестени изделия).
Месото(в частност протеините, ако си вегетарианец) е твоя приятел.
Докато си в състояние на активно отслабване наблягай на протеините + зеленчуци и плодове колкото можеш да изядеш(без сладки плодове като банани).

Благодаря за изчерпателния отговор . Само да спомена,че аз НЕ гладувам с тази диета един ден съм на плодове,друг ден на зеленчуци и така като трябва един ден да съм само на сок,вода.Ще ям но полезно . :)

AmxModx
11-06-2014, 14:41
Тежа 80 кила а кура ми е 18 санта
По темата дай снимка :d