PDA

View Full Version : Трева Тип чай



progamer
11-06-2014, 21:03
Здравейте преди да започна искам само да кажа ако може без обидни коментари на 15 съм почти пубертетът ме тресе и ми е любопитно. Значи всичко започна на завършването на 7ми клас когато отидох на училище и един приятел ми каза (няма да казвам имена)
-Ей платих и да те напуши. (ако не и беше платил нямаше да пробвам просто в този момент ми стана адски любопитно какво представлява) аз му викам добре след 5 минути станахме отидохме до едно ъгалче аз тя и фр то тя извади един качак от портмонето си и го запали дръпна три пъти след това и аз после пак тя после пак аз така станаха 6 (ако не беше казала стига толкова сигорно още щях да пуша незнаех все пак колко трябва да дърпам) върнахме се при останалите аз вече на половината път почнах да виждам подскачащи около мен згради и да чувам двигателите на коли който са на 5 км от мен просто исках да седна някаде понеже усещах как кракате не ме държат повече така седнах на един бордюр докато казах на фр то аре към даскало (на 10 метра сме от него) и тръгнахме спряхме се да изпушим по една цигара на половината цигара аз изведнъж се събудих на земята гозпожата по физическо до мене ми вика стани стани какво ти има какво си пил фр то и госпожата ми помогнаха да стана тръгнах към оградата на даскалото да седна поне там обаче преди да стигна пак загубих съзнание и по едно време се събудих седнал на оградата фр то ми вика осазнай се осазнай се гозпожата ме разпитва някакъв който живее на близо ме попита какво съм пушил или пил аз със останалите 2 процента който работеха от мозака ми успях да съчетая ами малко пиян почнах да мърморя нещо когато пазачът на училището дойде вдигна ме и ме закара до сестрата да ме сложи да легна и ми миеше лицето с вода и ме разпитваше какви цигари съм пушил аз естествено излъгах, че съм изпил 3 кафета на гладен стомах и ми е прилошало но се досетиха и продължаваха да ме питат какво съм пушил докато не видях, че няма смисъл и им казах какво се е случило (не съм казвал от кого я взех) пазачът се досети сам разбира се родителите ми разбраха и доста се разочароваха от мен и това е като цяло и изкам да попитам после фр то като го питах каква е била тревата той каза Чай някаква много силна каква е тази трева и дали се е случило от нея искам да попитам пак моля без обидни коментари взех си поука от случолото се :)

AngelBelchev
11-07-2014, 06:04
Ако ти е за сефте просто ти е паднало кръвното. Не е задължително да е много силна трева, че да те подреди така, освен това е от значение и дали и какво си ял и пил преди да се нагърмите. Тетрахидроканабинола е хидрофобна молекула ако това ти говори нещо...

RapExotic
11-07-2014, 10:31
Това цялото изречение от 22 реда без точка можеш ли да го кажеш на един дъх? Ако да, то значи имаш дробове подходящи за сериозно напушване ..