PDA

View Full Version : Внимание!!



independent T
11-07-2014, 13:30
English само 3 или 4 KA-ка в Веселин Михайлов копие на всички изпити двойка. Тя се смее отново и мазнини циганин и измет. Чавдар Спасов Веселин пише на Facebook:

- "Pig, сланина и путка дяволите svinyo мазнини грозна майка!" Веселин обида да се обижда всеки, който някога е свързан с родителите. Веселин Gays.kom работи и пише за своята Facebook стена:

- "Най-голямата Legam"

Веселин цигани и хомосексуалисти, а живее в една кофа и да носят жилетка. Веселин миризмата и училището постоянно дъвка, дъвче всеки ден, макар че дъхът му мирише. Victor Веселин ядосан и започна да го намушкване с писалка по-късно. Той е бил учител, учителят трябва Веселин:

- "Ако смятате, че ще вземат под внимание!"

И Веселин слуша. Всеки си мисли, на Веселин Азис. След като учител, директорът се разсърди и каза:

- "Следващия път ще гонят Веселин преподаватели и студенти няма да преследват!"

Веселин грубияните от училище, за да я накара да се обадя на майка си обиди. Майка му дойде и започна да се вземат на побойник и извика:

- "Вие сте обиден на сина ми, как баща ти Азис колко красива изглеждаш."

Веселин е въоръжен. Веселин веднъж попита Виктор да копирате, но те отказаха и се премества в друга таблица и Веселин Виктор се премества най-нагло се тестове и имитира. Веселин Виктор кихна твърде трудно за един ден и се разсмя всички останали

Aleksandra_93
11-07-2014, 15:08
kvo

FunkyPie
11-07-2014, 19:20
гугъл транслейт

Supermassive____
11-08-2014, 19:40
ъ

diksi
11-09-2014, 18:34
kvo

+1

Fisherman
11-09-2014, 19:52
сланина и путка,тва ми хареса

pac0line
11-09-2014, 19:53
your mother's cunt dirty fags

independent T
12-19-2014, 17:15
Веселин смята Виктор приятели. Съучениците Веселин реши да направи шега на Джорди и в междучасието го издебне и взе извиквайки шапка на Веселин, който е бил в пърхут от Веселин и я сложиха на Йордан. Джорди вика:

- "О, това не е шапка Веселин в него има пърхот!"
И ние всички се засмя много.
Един ден Веселин играл футбол, и защото той е дебел, когато скочи да спаси гола му, като гледаха мазнини. Виктор ги видя и побягна и крещи

- "Очите ми, очите ми, помогни ми! "