PDA

View Full Version : Надървянето сутрин



SKYISBLUE1
11-07-2014, 18:35
Здравейте! На 17 години съм и почти не си спомням сутрин след сън да ми е бил надървен, а постоянно чета по форумите как на много мои връстници им е. Дори и мои приятели са ми казвали, че всяка сутрин им е надървен. Четох дори, че това е абсолютно нормално и по-скоро имаш проблем, ако не ти е надървен след ставане. На какво може да се дължи това, че не ми се дърви сутрин след ставане? Започнах да се притеснявам, а и честно казано ми звучи супер яко :D

AngelBelchev
11-11-2014, 06:02
Всяка сутрин съм пирон.

SKYISBLUE1
11-11-2014, 19:47
Попринцип ходя на фитнес 4 пъти в седмицата, но и се храня правилно с равномерно балансирани храни(говоря за мазнини,белтъчини,въглехид рати). Четох нещо, че може да имам нужда от повече витамини и минерали и попаднах на статия за добавката ZMA(цинк и магнезии в едно). Повдигало настроението, намалявала стреса, подобрявала съня и повишавала нивото на тестостерон, ако то е под нормалните норми. Попаднах в нета на 2 души, единят от, които преди винаги сутрин му е бил надървен, но с времето това отминало и след като започнал да взима въпросната добавка това отново се върнало, а пък другият човек не е имал надървяне сутрин(също като мен) и след като е започнал да приема ZMA(минерали и витамини) е започнал да му се дърви всяка сутрин, а и се е наспивал много по-добре и качествено. Та има ли някой, който е употреябвал въпросната добавка и найстина ли има такива добри ефекти върху човешкият организъм?

anonymous908491
11-11-2014, 20:10
Към цинкът е нужно да добавиш и бром, иначе сутрин няма да ти става, а и през целия ден

AngelBelchev
11-12-2014, 06:25
Може и без бром :D

skate
11-12-2014, 09:48
bahti hemicite tuka brat rugaite po cql den biri i she korav kat bik bez razni hap4eta i re6ava mega mn problemi 1 ot koito e nadurvqneto :D

Smoooke
11-16-2014, 09:24
Скоро ще ти идва цикала!!!

BluE_s
11-23-2014, 17:16
Абе, оставете момчето. "Вдигането" става и преди да се събудиш, не всеки го улавя (ако мога така дас е изразя).