PDA

View Full Version : Neshto s grafikite



muhatacece
11-07-2014, 20:22
Zdraveyte, vzeh si nov procesor, dvuqdren 2,5 ghz, 265 video karta, 2 gb ram. Mislq, che tova sa normalni h-tiki za edin kompyutur. Ta, drupnah si fifa world, puskam q i mi izliza tova - http://prikachi.com/images.php?images/925/7709925J.jpg
P.S. Monitora mi se precaka i sq sum s nqkakuv ogromen, ot oniq tejkite golemi, starite .. Ot monitora li e

JDeel
11-08-2014, 03:09
Оправи си драйверите. Но преди това се научи да пишеш на кирилица, понеже сме държава в която се пише на кирилица, и понеже 99% от постовете в тоя форум са на кирилица, и най-вече защото когато някой те чете ще те разбере много по-добре на кирилица.

muhatacece
11-08-2014, 12:56
99 % ot mneniqta v foruma sa na fonetika. Tova pravi li gi bulgari? I 70 % ot horata ne znaqt kude se slagat prepinatelnite znaci, taka che ? Samo deto az si pisha na "maymunica". Ayde po temata :) I ti may vlizash v tiq 70 % Bez loshi chuvstva

JDeel
11-08-2014, 13:27
Значи трябва да се научиш и да четеш :D По темата ти казах - оправи си драйверите. Щом виждаш изображение, значи 2 неща работят със сигирност - видеокартата и монитора. Проблема ти е само софтуерен.

muhatacece
11-08-2014, 14:07
Iskam ot teb da si poglednesh minaloto mnenie i da se zamislish. Edva li iskash da budesh korigiran ot dosta po-maluk ot teb ?
Dobre, hayde da ostavim temata za pravopisa i da oburnem vnimanie kum problema. Shte pogledna drayverite .

JDeel
11-08-2014, 17:51
Няма над какво да се замислям, не аз пиша умишлено идиотски във форум в който всички пишат както трябва. И то мислейки се за голям уникат. Дано не си мислиш, че посочването на някоя правописна грешка на някой друг променя тоя факт за теб. Знаеш ли колко пъти съм виждал реакции от тоя тип?

В който и да е неконтролиран сайт или форум, при най-малкото заяждане (за нещо, все едно какво) веднага се почва - ти не можеш да пишеш бе, виж къде си изпуснал една запетайка, тъп неграмотник! Дори и ако двамата пишат сравнително грамотно.

Тук никой не се бори за лауреат по правопис. Една, две, пет неумишлени правописни грешки са напълно окей. Тук ти създаваш тема със скапано заглавие и скапано съдържание. Тук ти очакваш някой да ти прочете текста дето си написал и да ти отговори. Ако държиш на скапани отговори - продължавай да пишеш скапано. Даже можеш да добавиш MalKO GlAvNI BukWi Za RaZko6 I zA DA si Po-NAmaAn. И да гледаш после как разни индивиди като мене ти се "нервят", даже да получаваш душевен оргазъм от това невероятно и нечувано геройство. УАУ! В съзнанието на хората обаче оставаш с простичкия етикет "тъп".

muhatacece
11-08-2014, 19:43
Em, ne si napravih truda da go cheta tova. Ti si prav za sebe si, kakto i az za sebe si. Tova e logikata, sega po temata.

JDeel
11-08-2014, 20:20
Нито си първия, нито ще си последния, който вместо да прочете 2 реда и да се погрижи малко за себе си, мисли само за игри и футбол. В профила ти пише, че си на 27, интересно ми е кой изкарва парите вкъщи - мама или тати?

muhatacece
11-09-2014, 16:36
Dobre .

muhatacece
11-09-2014, 16:37
....