PDA

View Full Version : Ужасна болка ?



dammnn
11-07-2014, 22:58
Здравейте ! Момиче съм на 21. Имам странен проблем , с който лекари не успяха да се справят. Преди 2 месеца получих нещо като криза. Имах страшни болки в корема , които започваха някъде от нивото на яйчниците и се изкачваха нагоре до стомаха , където всъщност усещах най-голяма болка. Отидох до спешното и след като ми направиха изследвания , дежурния лекар ми каза , че имам гастрит и цистит. Тогава ми предписа някакви лекарства , които се оказаха , че са предназначени за някакви други заболявания. След 3 часа болки , всичко приключи и ми нямаше нищо. Преди 2 дена , рано сутринта ме сполетя същото нещо. Личната ми лекарка ме изпрати за изследвания и се оказа , че левкоцитите ми са завишени. Първото й мнение беше , че е гастрит. Реши да ме изпрати за всеки случай и на ехограф. След като доктора прегледа всичките ми органи , установи , че имам деформация на жлъчката. Каза , че не е нищо особено и че нито един гастрит и цистит не болят по 2-3 часа (колкото до цистита , аз дори симптоми не проявявам за него). И така изключихме варианта да имам едно от двете заболявания. Ходих пак при личната и след като тя прочете резултатите от ехографията , реши да ме изпрати за още едни изследвания за евентуални възпаления на жлъчката. Резултатите показаха , че ми няма нищо и GP-то реши да се върне пак на гастрита и ми изписа няколко неща за пиене. Не ме боли от тях вече. След като ми премина постоянната болка от онзи ден , до днес усещам болка само при натиск ниско долу. Моля за някакви мнения !
Благодаря за вниманието :)

BluE_s
11-08-2014, 16:51
Може да кажеш какви хапчета са ти изписали.

dammnn
11-08-2014, 19:57
Нексиум и Спазмомен

dammnn
11-08-2014, 19:58
И Lactacare

Moon_Light_Shadow
11-08-2014, 21:04
За лекарства не знам,но една позната на майка ми получила нещо на жлъчката не помня какво май криза и писали гастрит,въобще всички проблеми със жлъчка за тях се пише гастрит.

Kitty Bloom
11-08-2014, 23:18
Те лекарите не знаят какво ти има, ти нас тук питай... :D Друг е въпроса, че вече е рядкост да поставят правилна диагноза на човек... Нямам представа откъде са болките ти, но не ми звучи като цистит и чак ми е чудно как са го измъдрили това... :х Може и някоя храна да не ти понася... Има едно изследване, където показва всички съставки и храни, към които организмът ти няма поносимост. И най-добре се посъветвай с други специалисти, може и в друг град, не опирай само до едно мнение.

anonymous908491
11-09-2014, 10:13
Това всичко на апандесит прилича, може и херния, дано оживееш.

nepowtorima
11-09-2014, 12:14
И на мен на апандесит ми прилича..

dammnn
11-09-2014, 18:11
Апандиситът ми го премахнаха преди 14 години. Не е това.

BluE_s
11-09-2014, 19:27
Това всичко на апандесит прилича, може и херния, дано оживееш.

Не е херния. И за гастрит не е много обичайно. Доколкото разбирам ехографското изследване отхвърля холецистит. С тази локализация на болката може да е някакъв колит. Иди отново на лекар, ако смяташ, че лечението не е ефективно, но при друг.