PDA

View Full Version : Преса за коса



mimi1234
11-08-2014, 18:45
Здравейте, знам, че има много такива теми, но прочетох повечето и все още не мога да реша каква преса да избера. Най-много харесах пресите на ремингтон- Remington S6500 и S6600 Stylist Multi Style. Косата ми стърчи почти винаги затова исках йонизираща преса, но ремингтон нямат такива. Видях, че bosch имат нова преса phs5987 BrilliantCare KeratinAdvance и характеристиките ми харесаха, но никъде не намерих мнение за нея. Моля ви ако някой може да ми даде съвет каква преса да избера. Извинявам ако досаждам. :)

IviG
11-09-2014, 10:41
Как да нямат йонизираща преса ?! Remington са една от водещите марки в уредите за коса и не могат да си позволят да правят преси без йонизатор... Плюс това моята е Ремингтън и да ти кажа има йонизатор...

mimi1234
11-09-2014, 11:20
може ли да кажеш коя е твоята преса

marilyn
11-10-2014, 12:27
Наскоро си взех тази http://technomarket.bg/products/09084293/remington-s-6500

На промоция е все още, затова е такава цената. Аз лично съм много доволна, косата ми е твърда, чуплива и трудно се подава на обработка. С подходящите продукти за коса и тази преса, прическата ми се запазва дълго и при влага дори не мърда. :)

YSMF
11-10-2014, 12:33
Още един плюс за горната! Имам я от 5 години.
Харесвам я много повече от тази на Макадамия, която е доста прилична сума.

IviG
11-11-2014, 07:32
Наскоро си взех тази http://technomarket.bg/products/09084293/remington-s-6500

На промоция е все още, затова е такава цената. Аз лично съм много доволна, косата ми е твърда, чуплива и трудно се подава на обработка. С подходящите продукти за коса и тази преса, прическата ми се запазва дълго и при влага дори не мърда. :)
Имам същата от 2 годили ( леле колко й е паднала цената...) и също съм много доволна. Изправя много добре, нямам сътрчащи коси и резултата е траен. Иначе не знам защо не пише, че има йонизатор, а до колкото си спомням на кутията беше отбелязано, пък и аз изришно тогава търсех преса с йонизатор.

make_me_love_you
11-12-2014, 11:43
Аз си купих преса преди около месец. До последно бях се спряла на няколко модела на Remington и един на Rowenta. Бях чела доста дълго време мнения по форуми. Когато отидох в магазина обаче се разколебах и реших да си взема преса на Rowenta (просто ми изглеждаше на външен вид ''по-здрава'') Единственото заради което не исках пресата на Rowenta е това,че тези на Remington имат по-хубав дизайн. И така де доволна съм си от избора- пресата има всичко,което исках. Като цяло Rowenta са хубава марка особено що се отнася до пресите за коса. Виждала съм много фризьори да ползват такива преси. Общо взето вече почти всички от новите модели преси са с йонизатор. Когато си избираш се вглеждай в подробностите (например покритие,плаващи плочи,дълъг кабел,въртящ се кабел, термоустойчив връх, мощност (по-бързо загряване), и всякакви екстри като заключване на температурата, балсами, масла в пресата ще са ти в плюс. Надявам се да съм ти била от полза :)

П.П. това е моята преса http://www.technomarket.bg/products/09124079/rowenta-sf-7640 :D

Smoooke
11-16-2014, 09:10
Бих ти предложила пресите на ISO Beauty. Много са добри!