PDA

View Full Version : Защо родителите ми искат да си намеря за гадже момче?



ariana_ana
11-09-2014, 15:37
Обратна съм. Това е най-якото нещо в моят живот. Няма смисъл от мъже. Аз имам приятелка и с нея имаме различни секс играчки. С тези играчки се замества мъжа. Родителите ми искат да имам гадже момче. Пробвала съм но беше тъпо и не смятам че е нормално. Защо родителите ми искат да си намеря за гадже момче?

thefreak
11-09-2014, 15:45
Няма смисъл от мъже.

Обоснови се.


Пробвала съм но беше тъпо и не смятам че е нормално.

Защо смяташ, че не е нормално?

ariana_ana
11-09-2014, 15:53
Обоснови се.



Защо смяташ, че не е нормално?

Няма какво да си говориш с мъж. Всичко му е скучно. С приятелката ми винаги има какво да си говоря и ние забавно. Мъжете те лъжат, че те обичат само заради секса.

Мъжа с когото правих секс свърши много бързо може би за 6 минути. Това е много бързо и тогава не получх оргазъм а той се кефеше, че е правил секс с мен. Мъжете са егоисти. Това за мен не е нормално.

thefreak
11-09-2014, 16:09
С приятелката ми винаги има какво да си говоря и ние забавно.

За какво си говорите?


Мъжете са егоисти. Това за мен не е нормално.

Кое е нормалното?

RapExotic
11-09-2014, 16:16
Татко ти с каква рокля е бил на сватбата си?

ariana_ana
11-09-2014, 16:55
За какво си говорите?



Кое е нормалното?

Говорим за дрехи, козметика, мода, готвене и още много работи.

Нормалното е да са честни и да не мислят само за себе си но те не го правят

fanton1
11-09-2014, 18:24
Явно си попаднала в среда в която момчетата се интересуват само от секса и на тях да им е добре ,но това не означава ,че всички момчета са такива . Подкрепям бащати за това ,че ти трябва момче до теб ,но и то няма да падне от небето и да е такова каквото искаш ти. Така ,че не се отказвай и търси .:)

muhatacece
11-09-2014, 21:13
Lol, tova che mojesh da govorish s momiche, sled kato ti samata si takava ne e nishto novo ? Razbira se, che v nachaloto na razgovora s momche shte e suho, no puk tva ne te pravi lizbiika, che ne mojesh da govorish s nego ili toy s teb . Vinagi shte popadash na bokluci, koito shte se kefqt, che sa pravili seks s teb, no pogovorkata e tazi, che koyto poluchava ne e vinoven. Vinoven e tozi, koyto dava. Mislq, che beshe neshto takova .. Napravila si greshni izbori, no vse nqkoga shte izleze pravilniq .

draid
11-09-2014, 21:21
Няма какво да си говориш с мъж. Всичко му е скучно. С приятелката ми винаги има какво да си говоря и ние забавно. Мъжете те лъжат, че те обичат само заради секса.

Мъжа с когото правих секс свърши много бързо може би за 6 минути. Това е много бързо и тогава не получх оргазъм а той се кефеше, че е правил секс с мен. Мъжете са егоисти. Това за мен не е нормално.

1. Явно си попаднала на мъж който е бил доста ограничен.
2. Явно си попаднала на мъж който не знае какво прави.
3. Явно не си разбрала, че от жените по-големи лицемери няма на тая земя.

amatorium
11-10-2014, 09:20
Обратна си, защото нагона ти е такъв генетично, не защото мъжете са такива или онакива!

baby_baby
11-10-2014, 13:22
Те знаят ли че си имаш гадже момиче?

Ти си решаваш не те

chereshkatag
11-10-2014, 13:24
Не може да съдиш за всички мъже само заради един!!!!
Родителите ти искат да си имаш за гадже мъж, защото според тях (а и според мен) това е нормалното развитие на нещата. Жените имат за гаджета мъже , за да може да се размножават, най-вече :):):) Така ни е заложено генетично.
Щом те кефи да си имаш приятелка, имай си я, няма сила, която да те накара да искаш обратното. Родителите ти в един момент ще се примирят, повярвай ми няма къде да ходят.

AmxModx
11-10-2014, 14:09
ariana_ana ако може да ме включите защото се превличам от секси лезбийки първо снимки csadvanced@abv.bg после ще ми кажеш де живееш/

Sad Ronin
11-10-2014, 14:38
Хомосексуалист не се СТАВА! Хомосексуалист се раждаш. Изменението е в хипофизата мисля. А това, че в последствие си се разочаровала от мъжете си е съвсем, ама съвсем друга тема.

mcfe
11-10-2014, 15:58
Обратна си, защото нагона ти е такъв генетично, не защото мъжете са такива или онакива!

Наскоро прочетох нещо. http://en.wikipedia.org/wiki/Homosexuality_in_ancient_Rome

Ако не ви се чете щото е на английски, древните римляни са били обратни, защото са мислили жените за по-низши от тях. Пак са били с тях за размножаване.

ariana_ana
11-10-2014, 19:01
Те знаят ли че си имаш гадже момиче?

Ти си решаваш не те

Знаят и неудобряват връзката ми.

DarkTemplar
11-10-2014, 19:49
Виждам, че мразиш достатъчно мъжете, така че си готова лесбийка. ;]

klarka
11-12-2014, 09:15
Попитай родителите си, защо искат да си намериш за гадже момче, може би те ще ти отговорят най-добре на въпроса.

d-r.Zob
11-12-2014, 12:53
Няма смисъл от мъже.

Баща ти вибратор ли е или банан?