PDA

View Full Version : Хлътнах по момче, много по - по от мен..



Karina.Ivanova
11-09-2014, 16:53
Реших да споделя и аз и моя проблем.
Хлътнах по момче, което е доста известно. Целия град го познава. Излизали сме няколко пъти навън, идва до училището ми, аз до неговото - също. Държи се супер. Уникален е, а именно и за това го харесах толкова. Очите му, косата му, усмивката му... Постоянно ми намеква нещо .. Каза ми,че иска да се видим насаме някъде и веднага в главата си представих.. Ами ако ме целуне?
Не, че не съм се целувала. Просто не се смятам за опитна. Ще взема да сгафя и да се направя за срам, притеснено ми е. Не бих искала да му казвам, че не съм опитна. Познавам момчета, които са късали с момичета само и единствено защото не са могли да се целуват, или са се дърпали.. Бих искала някакъв съвет, благодаря предварително :/

diksi
11-09-2014, 18:21
бъди по-открита с него

draid
11-10-2014, 15:55
Всеки който скъса с теб за такова нещо трябва да знаеш, че е бил с теб само и единствено заради секса и заради себе си. Отделно от къде реши, че след като го познава целият град (явно сте от малък град) то той е по-по ?

RapExotic
11-10-2014, 18:23
Доста във филма сте сегашните 12 годишни.

leadyflame
11-10-2014, 23:23
Научи се да се целуваш тогава, използвай някой младеж за мръсните си желания с друг.

the_black_mamba
11-11-2014, 20:03
ъъъ...първо не разбрах защо да е по-по от теб и второ ако скъса с теб само защото не можеш да се целуваш или не му пускаш значи изобщо не му пука за теб и привличането от негова страна е само сексуално...

FemaleEyes
11-12-2014, 19:43
Не че не е хубаво да се целувате но според мен не е задължително. Гушкайте се такива неща :3

betiitu
11-13-2014, 08:42
Това не трябва да ти е проблем. Щом не ти е за пръв път да се целуваш все пак имаш някакъв опит. И другото, което е както казаха по-нагоре, ако те остави заради това значи не си струва. Такива "известни" момченца лично по мое мнение са надути пикльовци, търсещи само секс, но пък е и много индивидуално. Излезте, пробвай, нищо не ти коства.Или ще се получи нещо, или пък не, нищо не се знае. Поне ще знаеш, че си опитала. :)