PDA

View Full Version : Потанцувахме а нататък?



FMFMFM
11-10-2014, 11:58
Здравейте преди няколко дни в една дискотека танцувах с едно момиче.Отначало се повъртях покрай нея и тя дойде потанцувахме побутахме се но не се запознахме даже.След това отиде да си говори с една нейна приятелка (явно я успокояваше нещо) и след малко си тръгнаха.След като отиде при приятелката си и направих жест с ръка да дойде но тя не дойде(предполагам че не е бил в мен проблема а просто не искаше да изоставя приятелката си).Много ме беше яд че не се запознахме дори лицето и не видях много много.Хареса ми момичето и я намерих във Фейсбук(не беше лесно ама света е малък).Не съм и искал приятелство засега.Питането ми е оттук нататък как да действам при положение че нямаме допирни точки в реалността?Благодаря ви предварително и моля без подигравки по мой адрес.

OverDrive
11-10-2014, 12:56
Като си голям тарикат да правиш жестове нататък няма нищо. Супер грозно си постъпил. Остави момичето.

FMFMFM
11-10-2014, 13:12
Много далеч съм от мисълта че съм тарикат и адски много съжалявам за това че тя си тръгна.Аз се почувствах объркан след като тя не стана отново да потанцуваме и затова "върнах назад".Оттогава постоянно мисля затова и не знам какво да правя.

OverDrive
11-10-2014, 13:53
Да беше отишъл да питаш дали всичко е наред. Като не искаш да си тръгва иди и й го кажи. Сливи ли имате в тия усти? Само си представям жеста с двата пръста да дойде. Ако на мен някое момиче ми го покаже, дори най-яката да е, няма да ида от чисто самоуважение представи си за момиче.

FMFMFM
11-10-2014, 14:03
Чак пък с два пръста не съм и махал но отидох до нея докоснах я по рамото и и направих жест с длан да дойде а тя размаха пръст заради приятелката си.И да чувствам се виновен защото изглеждаше сериозно момиче.А също искам да те помоля да не ми натякваш защото започвам да съжалявам все повече и повече.

fanton1
11-10-2014, 14:15
В този случай overdrive е прав трябвало е да отидеш и да видиш какво не е на ред , за да можеш да и покажеш ,че искаш нещо повече от секс ама с тоя жест си и показал точно това . Остави я намира имал си шанс да я заговориш (дори може и нещо повече) ама си го изпуснал.... ако я видиш пак в дискотеката отиди я заговори попитай я за приятелката й и така ;)

FMFMFM
11-10-2014, 14:29
А дали ще я видя пак в дискотеката?Адски много съжелявам ама нищо не мога да променя.Няма ли някой ,който да ми каже какво да направя да и покажа че имам симпатии към нея.

OverDrive
11-10-2014, 16:57
Не се ядосвай. Сега си сбъркал, но ще знаеш за следващия път

heyyou
11-11-2014, 00:09
Просто й прати умрялата покана за приятелство, пиши й нещо относно дискотеката, завържете разговор, покани я да отидете заедно следващия път... Не виждам какво трудно има?

rumbeshkata
11-11-2014, 10:13
Дали ще я видиш в дискотеката или няма да я видиш, никой не може да знае. Ако си сигурен, че тази, която си намерил във фейсбука е същата, (защото сам казваш, че не си й видял добре лицето) просто й прати покана, пиши й и толкова. Пък каквото има да става, ще става.

jab4eto
11-11-2014, 11:26
Аз пък си мисля, че това момиче не те харесва, затова не е дошла, когато си я повикал. Не се занимавай.