PDA

View Full Version : Помощ с момчета



az12
11-10-2014, 13:30
Здравейте,
От тази година съм в нов клас и ново училище.
Като цяло върви добре, но има няколко (4) момчета, с които много искам да се сприятеля, но аз съм момиче, а те са се сформирали като групичка няколко дни преди училище.
Бихте ли ми дали съвети как да стана (добра) приятелка с тях.
Моля без хейт, защото ми е приятно да съм около тях и много държа да успея.
Благодаря и искам да уточня, че искам да сме приятели, а не харесвам никой от тях.

RapExotic
11-10-2014, 17:44
Трябва да минеш тест за одобрение, който включва:
-да можеш да издържиш 115 минути гледане на футболен мач
-да си на ясно с последните модели автомобили, деференциали, спорни филтри, гуми 19ки, Е30-ки и тн.
-да можеш да изпиеш една двулитровка на не повече от 2 глътки
-да се научиш да приемаш псувни като "Къде си бе, да те е*а" за Здравей, как си?
-да приемаш за нормално да говориш за цици и дупета и да наричаш лица от женски пол "оная шаврантия" "тая пача" или "скии ква пичка"
-да приемаш повръщането като дар божии за добре свършената работа с чашката или масура

След като изпълниш тези критерии можеш да станеш пълноправен член на една мъжка компания ..

WhereIsMyCrown
11-10-2014, 17:50
Трябва да минеш тест за одобрение, който включва:
-да можеш да издържиш 115 минути гледане на футболен мач
-да си на ясно с последните модели автомобили, деференциали, спорни филтри, гуми 19ки, Е30-ки и тн.
-да можеш да изпиеш една двулитровка на не повече от 2 глътки
-да се научиш да приемаш псувни като "Къде си бе, да те е*а" за Здравей, как си?
-да приемаш за нормално да говориш за цици и дупета и да наричаш лица от женски пол "оная шаврантия" "тая пача" или "скии ква пичка"
-да приемаш повръщането като дар божии за добре свършената работа с чашката или масура

След като изпълниш тези критерии можеш да станеш пълноправен член на една мъжка компания ..

аз лично мога да стана пълноправен член :D