PDA

View Full Version : Гаджетаа ...



Деси К.
11-11-2014, 15:36
Здравейте, аз съм момиче на 16 от гр.Хасково. Имам си приятел от 5,6 месеца. Той е на 18 и сме от един и същи град. Но си имаме и проблеми, затова Ви моля да ми помогнете... 1-ви проблем е, че много рядко постигаме съгласие и винаги се караме. 2-ри проблем е, че нямаме доверие един на друг ( той мисли че го лъжа непрекъснато, даже понякога си мисли че му изневерявам и аз мисля абсулютно същите неща за него).. 3-ти проблем е, че той пуше трева ( според мен това е вредно повече от цигарите, щото той пуше и цигари).. Моля ви помогнете как да разреша проблемите.. Ще съм ви много благодарна :( :( :(

RapExotic
11-11-2014, 19:10
според мен това е вредно повече от цигарите, щото той пуше и цигари

Тука грешиш.

Деси К.
11-12-2014, 15:44
Благодаря, обаче така мисля аз. Всеки си има собствена гледна точка :). Но все пак ти благодаря. :)

Stella_SN
11-21-2014, 18:28
Тука грешиш.

(y)


That's it. Не е въпрос на мнение, принцесо.

Kitty Bloom
11-21-2014, 20:38
Първи проблем: при следващата караница запази търпение, дори да вика ти не му викай, успокойте се и решете проблема като големи хора.
Втори проблем: Ако си е ревнив по природа нищо не можеш да направиш, има ли причина, поради която да ти няма доверие? Кажи му, че го обичаш и не би му изневерила, казвайте си къде сте и с кого сте в началото, с времето си съобщавайте все по-рядко и така ще се изгради доверието. Не крий важни неща от него и изисквай същото в замяна.
Трети проблем: Това вече си е работа на момчето. Не можеш да му кажеш спри да пушиш и да очакваш той да спре. Внимавай само да не започнеш и ти. Поговорете и по този въпрос, ако не иска да спира тревата поне да я намали когато сте заедно.

lilence_cvetence
11-27-2014, 11:56
На първо място и двамата трябва да искате да оправите нещата. Не съм убедена дали и той осъзнава, че имате проблеми.Изслушвайте се и не говорете един през друг. Ревността искам да ти кажа, че е нещо ужасно гадно и щом се съмнявате един в друг явно имате причини.....а за пушенето..нямам никаква идея.

baby_baby
11-27-2014, 13:26
За какво сте заедно като си нямате доверие?

Поговорете и си изяснете работите

Деси К.
11-27-2014, 20:25
Първи проблем: при следващата караница запази търпение, дори да вика ти не му викай, успокойте се и решете проблема като големи хора.
Втори проблем: Ако си е ревнив по природа нищо не можеш да направиш, има ли причина, поради която да ти няма доверие? Кажи му, че го обичаш и не би му изневерила, казвайте си къде сте и с кого сте в началото, с времето си съобщавайте все по-рядко и така ще се изгради доверието. Не крий важни неща от него и изисквай същото в замяна.
Трети проблем: Това вече си е работа на момчето. Не можеш да му кажеш спри да пушиш и да очакваш той да спре. Внимавай само да не започнеш и ти. Поговорете и по този въпрос, ако не иска да спира тревата поне да я намали когато сте заедно.

Благодаря ти. :) Може би, причината по която ми няма доверие е, че с бившия ми приятел все още сме приятели, а сегашния ми приятел не го понася. А аз не мога да направя нищо, все пак с бившия ми сме в един клас... Затова той ме ревнува от него и си мисли, че може да го зарежа и да тръгна отново с бившия ми...

Деси К.
11-27-2014, 20:28
За какво сте заедно като си нямате доверие?

Поговорете и си изяснете работите

Заедно сме защото се обичаме..Благодаря ти. :)

baby_baby
11-27-2014, 20:30
Заедно сме защото се обичаме..Благодаря ти. :)


е добре ама като си нямате доверие само се карате как издържате ?

sokol02
11-30-2014, 20:29
Тука грешиш.

Трват не ти изправя мозъчните гънки като на права лопата, не
*говорим за хронична тревомания*
Но от друга гледна точка, нямаш физическа зависимост от нея *а само от ефекта и понякога не можеш да се откажеш просто така от него, не очаквам спорове на тази тема* и можеш да я спреш по всяко време, освен ако не искаш 24/7 да си в прегръдките на кака мара
Из мислите на бивш тревоман :)