PDA

View Full Version : Флеш :)



ecavani9
11-11-2014, 20:27
Здравейте колеги и колежки. След ден/два с приятел ще ходим да си правим флешове. Няма да е нещо прекалено 4- 5мм(мисля че е окк) . Искам да попитам вярно ли е това което ми казаха едни авери,че ако се махне флеша после дупката си зараства щото не е мн голяма ? мерси

AliceSw
11-11-2014, 20:38
ти какво си представяш, че ще ти перфорират ушите до 4-5 мм ли?!?

tori
11-11-2014, 22:02
Има много фактори, от които се влияе свиването като най-важния е „разтегливостта“ на твоята кожа. Имам приятелка, която като си махне флешовете за почистване, вижда как дупката се свива - от 9 до 5 мм за няма две минути. Ако ще го правиш в студио, ще е прекалено бързо (от нормална дупка до 4-5 мм не звучи много, но за ухото ще дойде бая) - фактор, който не влияе добре за свиването. Обикновено при бързане е възможно да си причиниш разкъсвания и блоуаут-ове. Ако ще си купуваш разширители, чистиш добре със спирт/кислородна вода разширителя, чистиш ухото със физ. разтвор, малко вазелин и тикаш до края, (кръглите с ластички могат и на степени да се вкарват) оставяш два-три дни дупката да почине и ръчкаш флеша. Пак почивка седмица-две-три и новия размер. За едно разширяване гледай да не минаваш повече от два-три мм на веднъж. Колкото по-бавно, толкова по-добре относно свиването. Освен тва до около 10-12 мм обикновено се свиват, така че не се притеснявай.

galaxy29
11-11-2014, 23:43
единствено за мишени ставате всичките подобни гаврещи се с тялото си ;/
би ми било кеф да си дръпнете ухото настрани и да се целя в дупката